Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek véletlen vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek véletlen vagy köze van hozzá?

Figyelt kérdés
Úgy 1 hónapja beszélgetek egy fiúval facebookon. Kedves, aranyos, jómodorú fiúnak ismertem meg, bár kissé fura volt már az elején is, hogy többmilliós autókkal pózol és elég durva alakok a barátai. A múlthéten volt egy este, mikor kitárgyaltuk egymás exeit. Meséltem neki a volt barátomról, hogy azért szakítottam vele, mert a kapcsolatunk végére már kezdett durva lenni velem. Akkor normálisan reagált, tett rá 1-2 megjegyzést, de semmi komoly. Rá pár napra a volt barátomat összeverték. De úgy, hogy kórházba is került, csontja is törött. Nekem ez nagyon fura. Egyből arra gondoltam, hogy ez a fiú verte vagy verette meg. Tegnap rákérdeztem nála kerek perec, de kikérte magának, meg hogy minek nézem én őt? Aztán azóta nem írt, pedig én már bocsánatot is kértem tőle. Látta, de válasz azóta sem jött. Mit csináljak?
2017. okt. 6. 16:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

uh.. nem irigyellek. véletlen ez szerintem inkább, és megsértődött, hogy ezt feltételezed róla??

Én erre tippelek.

Ha a másik lenne az igaz, akkor nem hiszem hogy eltűnt volna

2017. okt. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom. Elég durva ismerősei vannak, ilyen maffiózó kinézetűek és a srác is eléggé olyan. 24 éves, már nem tanul, nem is dolgozik. Azt mondta, hogy a nagybátyjának van egy cége, neki szokott besegíteni és abból él, a kocsik is a nagybátyjáéi elmondása szerint. Nekem valamiért nagyon az az érzésem, hogy köze van a veréshez.
2017. okt. 6. 16:21
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el a maffiózó haberjaival eggyütt, akár ő tette, akár nem.


Ha az exed kórházba került, akkor úgyis nyomozás lesz az ügyben.

2017. okt. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
21%
Megérdemelte
2017. okt. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%
Már elnêzést hogy ezt mondom de lánnyal keménykedik aki gyengébb nála mit várt?
2017. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Kivéve ha érzelmileg végletesen zsaroltad
2017. okt. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Pl a testi epseget vagy szerettét zsaroltad
2017. okt. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
De én csak laikusként irogatok mert sose volt parkapcsolatban reszem lehet tok baromság
2017. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk, hogyha az exednek fingja sincs, miért verték meg, és kik, akkor az elég gyanús...


Mert azért valljuk be, csak úgy nem szoktak idegenek odamenni és úgy megverni,minden előzmény-ok-szóváltás nélkül..


Ha szóváltás volt, és úgy keveredett bele, még azt mondom simán véletlen. De ha csak úgy elkapták.. Háát, necces.

2017. okt. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván köze van hozzá,és ha jót akarsz magadnak gyorsan lerázod,mert utána nehéz lesz tőle megszabadulni.
2017. okt. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!