Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elengedni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elengedni az első szerelmem?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam lelkis, nem érdekelt egy fiú se annyira hogy akár egy könnycseppet is ejtsek érte. Viszont az első szerelmemmel 3 éve vagyunk együtt, 1 éve (én) boldogtalanul. 20 éves lány vagyok, tudom hogy még van időm találni mást meg sok fiú lesz de egyszerűen nem tudom elengedni. Nem szeretem már annyira mint az elején mert a természete elviselhetetlen, amit csak később mutatott ki. Nem lehet vele beszélni semmiféle ilyen dologrol. Eddig mindig én mentettem meg a kapcsolatunkat, de most belefáradtam.
2017. okt. 7. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Te i tudod mi lesz a vége.Idővel rá fogsz jönni mennyire jó döntés volt. Fiatal vagy, és egyszer élsz. Soha ne pazarolj senkire időt, aki nem érdemli meg igazán, mert az idő az, amit soha nem adhat vissza neked senki.

Meg egy máj. De az idő az értékesebb :D

2017. okt. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fogod magad és lezárod. Ha nem vagy vele boldog akkor kár erőltetni , nem gondolod ? Majd idővel jobb lesz..
2017. okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!