Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sok heti 5 együtt alvás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok heti 5 együtt alvás egy héten?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt, én 22/L, a barátom 28. Szeretek vele lenni, de nem tudom neki mennyire jó. Azt mondja nem bánja az együtt töltött sok időt, de mégis azt látom rajta mintha többet szeretne kicsit egyedül lenni. Szerintetek mi a normális ebben a szituációban?

2017. okt. 8. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Hogy megkérdezed.
2017. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak ő tudhatja, hogy neki hogy jó.
2017. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne mar sok?! A masodik honap kornyeken koltoztunk ossze a parommal, masfel eve elunk egyutt, heti 7 ejszaka egyutt alszunk! Normalis esetben nem sok, ha kezdi valamelyik fel unni a kapcsolatot, akkor lehet :D
2017. okt. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó az!
2017. okt. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem sok. Főleg nem az együtt alvás. Ha alszik oly mindegy szerintem, hogy egyedül van-e vagy nem, úgy se fogja föl mi van körülötte. Reggel meg csak jobb a szerelmem mellett kelni.

Persze kell mindenkinek az egyedül töltött idő, de nem alvás közben. Nekünk is volt olyan időszakunk párommal mikor sajnos csak aludni jártunk össze, mert délutánonként nem tudtunk volna találkozni. Sokkal jobb volt úgy melóba/suliba menni, hogy együtt keltünk. Meg mindig abba kell belegondolni, hogy mi lesz később? Ha majd összeköltöztök például. Az heti 7 együtt alvás. Szerintem az 5 nap egyáltalán nem sok, főleg ha nem vagytok egész nap együtt, csak este találkoztok és amúgy van mindenkinek ideje csinálni a saját dolgát.

2017. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!