Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megbántottam a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbántottam a barátnőmet és annyira sajnálom. Hogyan engeszteljem ki ezekután?

Figyelt kérdés

Baratnommel 3 honapja vagyunk egyutt, igazabol tudom, hogy fonyeremeny en meg egy s**gfej vagyok. Nagyon gyonyoru lany, joszandeku, aranyos, tudom ezeket. De neha nagyon felhuz pedig tudja, hogy zavarnak bizonyos dolgai. Pl van egy exe akivel meg mindig joba van meg van meg egy masik srac is aki fel akarja szedni. Es nagyon feltekeny szoktam lenni, pl az exere, amikor jatsza az eszet ott neki. Meg zavar hogy az exe, hogy vele volt, hogy lefekudtek, o is olelte csokolta stb.

Nincs okom ra, tudom hogy a baratnom mar nem szereti de a csavo szerintem direkt engem akar felhuzni azokkal amiket ir. Mert ugye el szoktam olvasni, tudom h baratnom harit meg ilyenek de ram nezve megalazo, en meg felhuzom magam rajta nem tehetek rola.

Es ma osszevesztunk es csunyat mondtam ra amit nem kellett volna es nem erdemelt meg. Azt mondtam neki, hogy mikor osszejottunk tudtam, hogy egy szep de buta csaj es ez most kiderult, meg, hogy hutlen lesz hozzam meg ilyesmi. De nem ilyen "szepen" megfogalmazva ertitek.

Es nagyon megsertodott ram, delutan ota semmi, elkuldott a francba es nem hajlando beszelni velem. Mar maskor is bantottam meg ezzel akkor azt mondtam ra, hogy butuska de csak viccbol, de o ezt nagyon a szivere veszi mert nagyon szep lany raadasul szoke es mondott valamit, hogy mindig o tanult a legtobbet a suliba es igyis csak 4es tudott lenni mindenbol es az egyetemen is milyen nehez neki a sok tanulas blablabla szoval zabos ra ha "lehulyezik". En meg tudtam ezt es meg akartam bantani nagyon... de mar megbantam elhihetitek. Nem akarom elvesziteni, mert nagyon szeretem, a feltekenyegem is ezt bizonyitja. Osszetehetem a ket kezem, hogy ilyen lany leallt velem en meg lehet elrontottam... Mit csinaljak? Meg kellene bocsajtania ugye? Ez az elso komoly kapcsolatom :/


2017. okt. 8. 23:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Miért van kisebbrendűségi komplexusod?
2017. okt. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hat azert azt nem mondanam. Van valamilyen szinten de mindenkinek, nem csak nekem. Tobb dolog miatt is es nem tartozik ide szerintem, a lenyegen nem valtoztat.
2017. okt. 8. 23:21
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

#1, azért van neki, mert kisebbrendű.


Kérdező, ne engeszteld ki. Hagyd békén.

2017. okt. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Pedig annyira megérdemlitek egymást. A barátnőd szórakozik az exével, Te meg durva vagy vele. Ha annyira az exével akar trècselni, akkor hagyjad, hadd legyen vele. Te meg keress egy olyan lányt, akit tudsz tisztelni. Ennek a kapcsolatnak semmi értelme. 3 hónap után le.h.ü.l.y.e.k.u.r.v.á.z.o.d... Többször mondtad már neki, hogy buta. Azèrt ez elég árulkodó, hogy mit is gondolsz róla igazából... Szerintem hagyd békén, ennek vége.
2017. okt. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem akarok beleszólni, de a féltékenysèged NEM azt bizonyítja, hogy szereted, hanem azt, hogy valami miatt nem bízol benne. És a leírtak alapján ő nem igazán ad erre okot.

Következő kérdés, hogy exével miről beszélgetnek. Mert ha csak haveri dolgokról néha nèha, az még messze nem azt jelenti, hogy vissza fog hozzá menni. Meg még ha be is próbálkozna exe, akkor is elküldené bnöd, ha már téged szeret.


Szóval a kérdés igazából az itt, hogy "hogyan tudnék annyi önbizalmat összeszedni, hogy megbízzak páromban és ne féltékenykedjek ok nélkül, illetve hogy hogyan tartsam magam vissza az ilyesféle dührohamoktól."


Szerintem írd meg neki, hogy a féltékenykedéseddel elszúrtad a dolgokat, túllőttél a célon. Ha esetleg visszafogad, akkor pedig erröl sürgősen szokj le. Nincs annál szörnyűbb, mint amikor a párod az alaptalan és ok nélküli féltékenykedésével egy burokba kényszerít. Ilyen kapcsolatból mindenki menekül, akinek van egy kis esze. És még egyszer kihangsúlyozom: féltékenység nem a szerelemmel, hanem a birtoklási vággyal / ömbizalomhiányunk kivetülésével egyenlő.

2017. okt. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Hagyd azt a lányt békén. Nem kell kiengesztelni. Majd talál egy nálad érettebb fiút aki tényleg szeretni fogja. Ha tudom a páromról,hogy valami kimondottan a "gyenge pontja" akkor nem fogom azzal bántani,csakmert "zabos" vagyok. Ez nem szeretet amit te művelsz.
2017. okt. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Itt te vagy a buta, aki még nem jött rá, hogy a barátnője szakított vele. Jó reggelt!

Majd legközelebb nem fogod szándékosan bántani azt, akit "szeretsz", csak hogy érezze a törődést.


Ha a csajnak eggyel több az IQ-ja, mint egy katicabogárnak, akkor soha többé nem áll veled szóba.


Nem baj. Majd kihevered.

2017. okt. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%

Szép kis pár vagytok. Az egyik betegesen féltékeny a másik meg önti az olajat a tűzre azzal hogy az exével szivatja.

Ha együtt maradtok nézzétek meg a Rózsák háborúját.

2017. okt. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyonyoru. Ha te ilyeneket mondasz a szerelmednek, akkor mit mondasz annak, akit utalsz? En ugy bsznalak ki az ablakon egy ilyen utan, hogy nemigen jonnel vissza. Nem leszek senkinek a labtorloje.
2017. okt. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Ha szerencsétlen csajnak van egy kis esze, de tényleg akár csak minimális, akkor egyértelűen nem bocsát meg és nem békül ki veled. Egy kisebbségi komplexusos barom vagy, tipikusan próbálod szerencsétlennek aláásni az önbizalmát, hogy lehúzd a saját szintedre, ráadásul féltékenykedsz, olvasgatod az üzeneteit, mi van?? Mit képzelsz te magadról?

Amit művelsz, bőven belefér az érzelmi bántalmazás kategóriába, te meg hiába pofázol, hogy szereted, nettó f-szság, ha szeretnéd akkor nem bántál volna vele egy ilyen utolsó aljas szemétláda módjára. Jól látod, egy igazi s-ggfej vagy, hagyd szerencsétlent békén, mert jobbat érdemel.

2017. okt. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!