Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan reagálnátok erre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok erre a helyzetre? Történhetett köztük valami?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre,kinek milyen reakciója lenne,ha vele történne meg ez....


Párom egyik este nem aludt itthon,az ország másik végébe kellett elutaznia üzleti ügyek miatt. Pont kapóra jött,hogy abban a városban él egy régi ismerőse,,és mondta,hogy akkor náluk aludna,beszélgetnének egy jót,megismerné a nő párját is. (Ezeket mindet tudtam előre,és nem is volt vele gond). Még aznap hívott,hogy odaért,minden rendben van.

Ami furcsa volt: nem kérdezte meg,hogy vele tartanék-e,igaz szombatra már volt fix-kötött programom,de ha egy alkalmat kihagytam volna nem dől össze a világ. (Nem ismerem személyesen a nőt se,a párját se...csak hallottam róluk,amikor mesélt,hogy szoktak beszélgetni)

Másnap hívott,hogy elindult haza,kérdeztem hogy érezte magát,mondta,hogy jól,jót beszélgettek,csak a pasi nem volt ott végül,mert közbe jött neki valami. Ekkor elszakadt nálam a cérna,közöltem,hogy nem erről volt szó....és hogy egyáltalán véggiggondolta-e,hogy ez nekem hogy esik,vagy ha én tenném ezt meg,akkor mit szólna.

Erre nyomdafestéket nem tűrő szavakkal az arcomba vágta,hogy nem .... ment oda.

Ezután megkérdeztem,hogy akkor miért van az,hogy ők is szoktak a mi városunk felé jönni,miért nem ismerem még ezt a nagyon jó barát(nő)jét. Csak annyit válaszolt,hogy keresünk rá alkalmat.

Mondta,úgy érzi ez az egész elmegy bizalmatlanság felé. Kérdezem én,hogy ha ez nem ok arra,hogy bizalmatlanságot váltson ki belőlem akkor mi az???

Azzal védekezett,hogy ő előre megmondta,hogy hová megy,én pedig azt mondtam,hogy nem ebben a formában volt szó a dolgokról.

Nem hinném,hogy történt volna köztük valami,mert amikor hazajött bújt,ölelgetett,és tudom azt,hogy amikor "együtt vagyunk", utána pár napig kicsit tartja a távolságot tőlem.

Nagyon rosszul esett,igazából nem bízom.... nem gondolom,hogy ez a helyzet normális a részéről.

Ugyanakkor én nem nagyon hiszek a férfi-női nagy barátságban.... egy idő után valamelyik érezni kezd.

Volt,hogy ez a nő neki öntötte ki a szívét a nehéz életéről,és a párom vigasztalta...most nem tudom mi történt. Soha nem is fogom már megtudni.


A másik oldala a helyzetnek,talán el kellene fogadnom a helyzetet,lehet valóban véletlenül alakult így.


Nem tudom mivel teszek jót,ha elfogadom vagy ha kifejezem a nemtetszésemet.


Felnőtt emberek vagyunk,mégis úgy érzem a bizalmam darabokban lenne.


Mit gondoltok,hogy álljak hozzá?


2017. okt. 9. 11:04
1 2
 1/13 Sunshinedoll ***** válasza:
64%

Ha a párod megcsalt volna, akkor nem mondja meg, kihez megy, mikor ér oda, mikor jön el, és nem mondja meg azt sem, hogy a pasija nem volt ott, hanem meghagy abban a hitben, hogy otthon volt, hogy ne problémázz.

Szerintem kicsit túlreagáltad.

2017. okt. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ezt túlreagáltad. Tizenéve vagyok párkapcsolatban, 2 nagyon jó fiúbarátom van, akik szinte már családtagok. Nekik is van párkapcsolatuk, szoktak nálunk aludni úgy, hogy a párom vagy későn jön haza vagy itthon sincs egész nap. Soha egyikünk sem akart semmit a másiktól. Mondjuk nálam a párom ismeri minden barátomat, de téged is be akar majd mutatni az ő barátainak.

Nem gondolnám, hogy végigszexelték az éjszakát, nem kellett volna így nekiesni a párodnak. Gondolom nem egy ágyban aludtak.

Én is viszonylag sokat vagyok a barátaimmal, sokszor kettesben is. Eszünkbe sem jut semmi ilyesmi, soha nem is jutott. Szerintem ez most tök felesleges volt.

29N

2017. okt. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem meg gyanús, lehet épp azért közölte ezeket hogy megnyugtassa, hisz milyen érdekes, hogy a nő önti ki neki a szívét, nem pedig a barátja, akihez eredetileg ment majd rejtélyes módon pont akkor akadt dolga és nem volt otthon... ugyanmár, napokig beszélik, szervezik a találkozót... utána milyen dolga akadhat, hogy pont a barát nem volt otthon, csak a nője?
2017. okt. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Tényleg furcsa egy kicsit a sztori attól a ponttól kezdve, hogy csak kettesben voltak....

Azt lehet tudni, hogy korábban volt-e közöttük valami, vagy akartak-e egymástól valamit?

2017. okt. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Sunshinedoll ***** válasza:
43%

#3 nekem úgy jött le, hogy a nő a barátja, és a nő pasiját akarták bemutatni neki, aki végül nem volt otthon.


Nyilván ha a haver nője van otthon, az más szitu :D De itt a nő a haver, ha jól értettem.

2017. okt. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
A szexhez alap esetben két ember kell. Bízol a barátodban? Ha igen, akkor túlreagáltad. Ha meg nem bízol benne, akkor gondold át a kapcsolatotok létjogosultságát. Egyébként én sem hiszek a férfi-női barátságban. Én azt tapasztaltam, hogy valamelyik fél mindig többet akar.
2017. okt. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló,nem tudom volt-e valaha köztük valami. Annyit tudok,hogy szomszédok voltak,majd osztálytársak. De azt hogy gyerekkoruk óta tartották-e a kapcsolatot vagy csak az utóbbi időben éledt ez fel,nem tudom. Mi másfél éve vagyunk együtt,azóta tudom,hogy beszélgetnek. Egyébként van a nőnek 3 gyereke volt férjétől,nem a mostani pasijától.
2017. okt. 9. 12:01
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem egyáltalán nem normális, ha egy felnõtt férfi a párja mellett más nõkkel barátkozik és más nõknél alszik. Mi keresni valòja van ott?

Persze, véletlenül mégsem volt otthon a csaj párja, akit be kellett volna mutatnia...Tudod kit nézne hülyének! Miért nem hîvott téged is? Amikor megtudta, hogy kettesben lesz a nõvel, miért nem fogta magát és indult haza hozzád? Már csak miattad is , hogy véletlenûl se gondolj rosszra és ne båntson meg.. Ugyan már, ezt a rossz dumát amit elõadott nem venném be. Visszareptetném oda ahol eddig volt, aludt!

2017. okt. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Nem akarok szemét lenni de az exnejem is azt hazudta hogy csak barátok és épp arra jár a fickó(szintén házas) és beugrik.(én messzi dolgoztam)

Mikor mondtam hogy nekem ez nem tettszik ne találkozzanak amíg én nem vagyok otthon, azt mondta jó. Aztán szépen titokban egy éjszakát leszerveztek mégis. Én rájöttem a dologra, ja és nem beszélgetni találkoztak.....


Nem vennék mérget arra hogy nálatok semmi nem történt, de arra sem hogy igen. Szerintem is úgy van ahogyan mondod ezt már sosem fogod megtudni!

Egyébként nálunk olyan dolgok derültek ki később amikre sosem gondoltam volna hogy képes lenne rá, értsd szemrebbenés nélkül hazudott az exem.

Remélem nálatok nem így van!

2017. okt. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8%
Idióta, paranoiás, feleslegesen féltékenykedő, hisztis hülye pitsa vagy. De nőből vagy, úgyhogy nyugi, nálatok ez a normális.
2017. okt. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!