Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a rosszabb? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a rosszabb? A lelki megcsalás, vagy a testi megcsalás (gondolata)?

Figyelt kérdés

Szóval én nagyon rossz vagyok, amiért néha flörtölök más nőkkel, megkívánok mást, eljátszom a gondolattal, viszont ténylegesen nem csalnám meg a párom, de én nézzem el neki, hogy a legjobb barátja férfi, akit történetesen később ismert meg mint engem, és lelkileg szerintem közelebb áll hozzá mint, hozzám. Igaz, most messze lakik innen, de tudom, hogy mikor nem vagyok otthon egyből skypolnak. Tudom, hogy mondott neki olyat is, hogy bárcsak őt ismerte volna meg előbb mert akkor, senki sem állna a "barátságuk" útjába. És 100%, hogy ha a barátnőm nem is, de a pasi teljesen oda van érte. És erre ne legyek féltékeny? Ő viszont kiakad, ha csak megnézek más nőt?

És itt igazából nem csak erről a kapcsolatról van szó, eddig minden barátnőm így gondolkodott. Mert ők csak barátkoznak a pasikkal, én meg tuti minden nőt meg akarok dugni, pedig szerintem egy kósza gondolat, és egy folyamatos lelki kapcsolat között, nagyon nagy a különbség. Vagy rosszul gondolom? Én vagyok a rossz ebben a történetben?

22F


2017. okt. 10. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz vagy??? Akkor, mit fogsz mondani 40 évesen?:)
2017. okt. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézd hűséget fogadsz, nem vakságot, szerintem nem gáz, ha a férfinak néha átvillan a fején, hogy a szép az adott nő, de ezen kivül tiszteletben tartja a kapcsolat határait.

Nos a párod viszont már rég túl ment a jóizlés határán. Én a helyedben nem tűrném, hogy ennyire palira vegyen, no comment


28/N

2017. okt. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%

Mi a f. szt picsogsz b.meg!

Nem felel meg a kapcsolat ? Hát keress másikat ami jól műdödik!!!!


Ő így hibás úgy hibás....pfffff ember....

Most legyen tököd és lépj ki a szarból....de úgyse mersz!

2017. okt. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Abban, hogy ismeretlen nőkkel flörtölsz néha akiket aztán nagy valószínűséggel soha nem látsz viszont nincs baj. Eljátszani is mindenki eljátszik a gondolattal, hogy másokkal szexel, ebben sincs semmi.

Az viszont, hogy neki van egy fix fiúbarátja akivel egész nap beszélget és ilyen kijelentéseket tesz... nos inkább te vagy a pótlék amíg az a srác vissza nem jön. Olyan gyorsan érezni fogja, hogy neki a másik kell, hogy azt sem lesz időd kimondani, "kisnyúl". A kapcsolat tönkremeneteléért pedig ugyanúgy te leszel a hibás, hiszen te flörtölgettél, ez a sztandard női módi.

2017. okt. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dobd ki a csajt.
2017. okt. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát őszintén mondom, hogy nem vagy te " rossz", de nem értelek. Amit leírtál az egy halott párkapcsolat, idő kérdése, mikor esik szét...te meg azt kérded , rossz vagy- e. Hibás az biztos vagy, mert ehhez te is kellettél.
2017. okt. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

",hogy bárcsak õt ismerte volna meg elõbb mert akkor,"stb.


Te észnél vagy,mit keresel még ebben a kapcsolatban?

2017. okt. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!