Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan nézelődtél, nyomoztál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nézelődtél, nyomoztál a párod után?

Figyelt kérdés
Ha gyanús volt, hogy másokkal is találkozgat.
2017. okt. 10. 18:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném tőle.
2017. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyomozok senki után... főleg nem akkor ha az a párom. Ha furcsán viselkedik akkor rákérdezek.
2017. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%

Meg kell kérdezni.

Ha pedig nem válaszol, hárít, akkor annyit is ér a dolog.

Felőlem elolvashatod az üzeneteit, az biztos pont, de neked fog fájni, ha valami olyat látsz.


22/N

2017. okt. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Ilyet a párjával nem csinál az ember. Ha igen, akkor az nem "felnőtt párkapcsolatok" kategória.
2017. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Felhajtott galléros kabátban követem a városon át, távcsővel.
2017. okt. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hisztizek mint egy 16 éves, hogy márpedig azonnal adja meg a fészbuk jelszavát meg sunyiban végignézem a telefonját.. :D

Viccet félretéve soha nem éreztem szükségét, hogy nyomozzak a párom után. Egyrészt nem is adott rá okot, másrészt tudom, hogy ha éppen eltűnik vagy nem ír vissza, akkor dolga van, vagy lement valamelyik haverjához egy kávéra. Soha nem volt egyikőnk sem féltékeny típus. Szerintem nagyon komolyan megrendülne a hitem benne, hogyha elkezdene nyomozgatni utánam. Alapvető bizalom, hogy nem azt szűröm le mindenből, hogy megcsal.

2017. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!

Rászemről em az alapvető bizalommal van a gond, hanem azzal, hogy ő már füllentett nekem. De meg tudnék bocsátani, ha ő is másképp gondolná. Viszont egyenlőre nincs más mód, csak megbizonyosodni a valóságról. ( pl. Mászáros Ádám mediátor is megengedhetőnek tartja ezt végső esetben )

2017. okt. 10. 19:23
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Tanácsot kérnék a pszichiáteremtől, hogy

- miért vagyok indokolatlanul féltékeny?

vagy

- miért vagyok olyannal, aki okot ad a féltékenykedésre?

Mindkét kérdés arra mutat, hogy az én fejemben vannak a gondok!:(

2017. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nyilván előre nem mindig lehet tudni, hogy valaki nem teljesen megbízható. Ha közben derül ki, akkor meg kell róla bizonyosodni, és még lehet esélyt is adni a kapcsolatnak. Nem kell ehhez pszichiáter.
2017. okt. 10. 19:53
 10/18 A kérdező kommentje:
Gyakorlatias, és nem elméleti jellegű hozzászólásokat várok.
2017. okt. 10. 19:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!