Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elhanyagol?

Figyelt kérdés

A barátommal távkapcsolatban vagyok, de lehet hogy már nem sok ideig. Korábban voltak problémáink (főleg az én hibámból), de megoldottuk őket. Pár hónapja kezdett el dolgozni, és elég stresszes az egész, a várost sem szereti, ahol van, tehát nem egy jó helyzet - én is ott keresek munkát éppen, hogy legalább együtt lakhassunk.


Egy éve egész nyáron gyakornok volt, de akkor sokszor akart Skype-olni, felhívni, stb. Most viszont leginkább én kérem, hogy beszéljünk, meg úgy érzem, hogy annyira nem érdekli, hogy mit csinálok. Beszéltem vele erről, és azt mondta hogy csak nagyon sok a stressz és utálja az egész szituációt. Az is mondta hogy nagyon örülne, ha együtt lakhatnánk és hogy ne aggódjak amiatt, hogy esetleg valaki más jobban érdekli. Igazából megértem a helyzetét, de azért mégis rosszul esik egy kicsit mert nem tudom, mit érez. Most már nem is tudom, hogy inkább várjak-e addig, hogy ő akarjon telefonálni, mert különben félek hogy zavarom vagy hogy túl fáradt és nem akar beszélni. Nem is akarok rátelepedni, de azt sem szeretném, hogy elveszítsem ezt a kapcsolatot.

Esetleg van valakinek tapasztalata vagy tanácsa egy ilyen helyzettel kapcsolatban? Köszönöm!


22/L vagyok, ő 22/F.



2017. okt. 10. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Türelmesen vársz. Gondolom nem dolgozol, szóval nem tudhatod hogy milyen helyzetben van a srác. A sok stressz, a hülyeség, akár mint a depresszió, elveszi mindentől az ember életkedvét is.

Várnod kell, vagy kérd meg hogy váltson valahogy munkahelyet. De rá hagyni se szabadna, mert elfog hűlni a kapcsolat csak. Így nem költöznék még vele össze, mert lehet 1-2 hónap és költözhetnél vissza.

2017. okt. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igazából egész nap írogatunk egymásnak, de én mégis nagyon szívesen beszélnék vele telefonon, mert az mégis más. De tudom azt is, hogy ez nagyon nehéz helyzet a számára, vannak depresszív tendenciái meg önértékelési problémái. Én eddig tanultam, de mindenképp ott fogok munkát keresni ahol ő van, szóval nem azon múlik csak, hogy együtt fogunk-e lakni. Persze nyilván főként miatta szeretnék odamenni, de ott is van a legtöbb lehetőség az én területemen.
2017. okt. 10. 20:35
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem írni hogy egyetem előtt végig együtt laktunk és az nagyon jól működött. Szokta még mondani, hogy szeret (bár kevesebbszer), meg hogy az ideális az lenne, ha kettesben laknánk egy jobb helyen, de valami mégis más. De nem szeretnék önző lenni.
2017. okt. 10. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Mikor elkezdtem dolgozni, az első pár hónapban csak aludni volt energiám.


Gyakorlatilag minden este olyan volt a fejem, mint a mosott sz@r, annyi mindent kellett megtanulni, felvenni a tempót, a gyakornokság kb hawaii volt ahhoz képest, ahogy a tanulás is.

2017. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, hát ez nem hangzik jól. Kb. 5 hónapja van ott, mondta hogy imposztor szindrómája is van. De gondolom hamarosan én is megtapasztalom ezt, és akkor jobban át tudom élni a helyzetét.
2017. okt. 10. 20:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy elhanyagol. :) Most mi is távkapcsba élünk egy kis ideig a telefonon beszélgetést nindig én kezdeményezem amire mindig vevő. Eleinte nekem is rosszul esett hogy ő sosem mondja hogy beszéljünk telón is csak messengeren, de aztán rájöttem hogy ő ilyen. Egyébként mi is beszélünk szinte egész nap facen, van úgy hogyha már hiányzik a hangja akkor felhìvom és olyankor ő is mondja hogy de jó hallani a hangom. Szóval no para, szeret ő téged. :)
2017. okt. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!