Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a helyes megoldás, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes megoldás, ha a párom alig akar velem kommunikálni, mikor nem vagyunk együtt? Egy-egy mizut benyom, aztán nem is reagál

Figyelt kérdés
Próbáltam már ezerszer megbeszélni, de nem megy... Engem nagyon zavar, mert a munkánkból kifolyólag többször van ilyen és én igényelném a kontaktot. L21
2017. okt. 11. 05:56
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Máson kell kiélned a szófsatási kényszered.
2017. okt. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Nem körülötted forog a világ! Gondolom azért van kommunikáció köztetek, csak nem annyi, amennyit te elvárnál, mert neked többre lenne igényed.

Nyilván annyit kommunikáltok, hogy még mindig működik a kapcsolatotok, ergó, nem megy a kapcsolatotok rovására, hogy az általad kevesebbet beszélgettek.


Írj naplót, abban ki tudod magad élni. :)

Vagy beszélgess a barátnőiddel, ha kényszeres kommunikálhatnékod van.

Nem mindenki igényli a 24 órából 23-at kommunikációra.

2017. okt. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

" ha a párom alig akar velem kommunikálni, mikor NEM vagyunk együtt?"


Wtf?

2017. okt. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mikor nem vagyunk egy helyen, pl. van, hogy ő Budapesten van 1 hétig, én pedig Bécsben.
2017. okt. 11. 07:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent nálad az alig?

Egyébként mindenkinek változó az igényszintje ezen a téren, le kell ülnötök megbeszélni. Nekem nőként távkapcsolatban is bőven elég volt heti 1 pár órás Skype és 1-2 naponta néhány üzenet, utálok állandóan kommunikálni, telefonálni, a chatelést pedig kifejezetten gyűlölöm, számomra semmit nem ad hozzá egy kapcsolathoz. És nem, ez nem azt jelenti, hogy nem szeretem a párom, hanem azt, hogy független, elfoglalt típus vagyok és nem tudom elviselni a ragaszkodós, ragacs típusó embereket, akikkel naponta többször beszélgetni kell, különben nem tud magávan mit kezdeni. Simán lehet, hogy a barátod is így van ezzel.

2017. okt. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beszéljetek meg konkrét időpontot, amikor virtuálisan randiztok. (1-2 naponta egyet). Akkor beszélgettek egy kicsit, aztán mentek a dolgotokra. De a megbeszélt időponton kívül ne nyaggasd a barátodat, és ne várd el, hogy veled foglalkozzon.
2017. okt. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dolga van ,nem ér rá semmitmondó bájcsevejt folytatni aminek semmi információtartalma nincs!
2017. okt. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!