Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól tettem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem, hogy ennyire határozottan megmondtam neki a véleményemet az ex kérdéskörrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk kapcsolatban a barátommal, akivel párszor már megtárgyaltuk az exes topikot (elején), kinek mennyi hosszabb-rövidebb kapcsolata volt, mit tanultunk belõle, kb. ennyi. Már ekkor is éreztem, hogy ez nem jó irány, mérgezi az egészet, mivel visszafele visz. Õ beszélt a korábbi sérelmérõl többet (hogy hagyta el a csaj), mégis azt kérte, zárjuk be ezt az aktát végleg, én pedig örömmel elfogadtam. Ennek ellenére néha még felhozza, hogy pl. az exe által ismeri xy magántanárt, vagy az exe is tanult és dolgozott egyszerre, ami nehéz stb. Ennél már nem tudtam tartani magam, és kifakadtam, hogy mégegyszer egy szót se ejtsen ki ex-el kezdõdõen, különben felejtsen el engem örökre. Majdnem még õ sértõdött meg, hogy csak a tanulással kapcsolatban beszélt róla, nem pedig egy közös nyaralásukról. Na köszi.

Mit gondoltok?

30/N


2017. okt. 11. 16:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Ő még nagyon nagyon nem tette túl magát az exén. És addig nem is lesz képes a figyelmét csak rád irányítani míg nem lép túl rajta. Még ha nem is mondja majd többet.
2017. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1

Köszönöm.

Mit tehetnék?

2017. okt. 11. 16:13
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Jól tetted. Majd ha ott akarod hagyni, kérdezd meg tőle, ki írta a Kis herceget.
2017. okt. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Voltam hasonló szituban.

A csávó csak felhozta újra és újra az exét.

Tudtam, hogy még nincs túl rajta addig valószínű nem is tudja nekem 100%osan "átadni" magát. Én hagytam a francba. Nem volt hibás ő sem én sem.

2017. okt. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem jól tetted.

Nehéz elviselni ha a másik fél időről időre elkezdi emlegetni az exét. Különösen ha olyan tulajdonságait fényezi ami pl. bennünk nincs meg.

Ha nem tetszek így, menjen vissza hozzá a francba, ne akarjon engem olyanná változtatni mint amilyen amaz volt!

2017. okt. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az égvilágon semmi nincs abban, ha néha szóba kerül az ex ilyen semleges témák kapcsán. Mi simán beszélünk róluk ha épp olyan téma jön szóba és egyikünk se veri ki a hisztit miatta. Soha nem jutott még eszembe, hogy azért hozná szóba bármelyik exét, mert még ne lenne túl rajtuk :DDDD Szerintem a ti kapcsolatotokban egyéb gondok is vannak, ami miatt nem bízol benne teljesen, hogy jelenleg csak te létezel számára.
2017. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Azt gondolom, hogy ez a hiszti bizony bunkóság volt a résuedről: simán adott egy segítő infót, erre te türhősködsz, meg ultimátumozol és még neked áll feljebb.

Ez egy elfogadhatatlan hozzáállás.

2017. okt. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Picit eltúlozod, persze érthető, hogy érzékeny vagy a témára. Nyugodj meg, és légy türelmes. Persze ha még hónapok múlva is állandóan emlegeti, és sűrűn, akkor nem olyan okés. Most még elég normális, persze nem napi szinten.
2017. okt. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem jól tetted! Ebből érezheti, hogy te nem az a kategória csaj vagy, akinek sírunk a vállán. Ha veled akar lenni, akkor előre kell tekintenie.


Én is arra jutottam az eddigi kapcsolataim során, hogy az a legjobb, ha az exeket a múlt homálya fedi, tényleg csak mérgezi a kapcsolatot a téma.


Hogy titokban fog-e rajta gondolkodni? Bizonyára valamennyit még igen, de így egy löketet adtál neki arra, hogy ne ragadjon bele a múlt posványába, vagy rántson bele még téged is. Magában majd szépen lejátssza, hogy dagonyázni érdemes inkább, vagy előre tekinteni. Ha nem tud szabadulni a dagonyától, hát majd lelép, de akkor meg nem kár érte.

2017. okt. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
Ha valaki megengedi a párjának, hogy mellette nosztalgiázzon az exein, azt egy idő után nem fogja tisztelni a párja, és csak a lelki szemetest fogja látni benne. Tudatni kell, hogy te nem az vagy, aki a lelki szemetes szerepét hajlandó eljátszani. Mert ha hajlandó vagy, akkor az is lesz belőled.
2017. okt. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!