Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyitsam be hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Fel eve vagyunk egyutt..es ott latam par honapot el mentunk nyaralni es ossze vesztem a parom csaladjaval es ki dobott a csalad a fiuval meg sok a problema mert felre lep..Szoval a lenyeg h a fiu nem akar velem lenni mar de en azert meg bizonyitani szeretnek neki mennyire szeretem!!De nem tudom hogy kell es valami komoly dolog kell nem szereti a gyerekeskedest segitene valaki?Koszonom

2017. okt. 11. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Áruld már el, mit szeretsz egy olyan hulladékon, aki megcsal, nem szeret és kidobott, mint egy rongyot. Ezek után akarsz neki bizonyítani? Beszarás. Jó érzés lábtörlőnek lenni?
2017. okt. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Min vesztél össze a családdal?

Ha ő már nem akar veled lenni, akkor hiába bizonygatod, hogy szereted. Ez különben sem így működik, nem lehet egyetlen cselekedettel varázsütésre visszaállítani az elvesztett bizalmat, visszafordítani a kiábrándulást.

Maga ez a gondolat is elég gyermeteg, hogy majd teszel egy komoly valamit, amivel bebizonyítod, hogy szereted.

2017. okt. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég volt csak a feléig olvasnom, már tudtam, hogy vele maradnod lazán kimeríti az önsorsrontás fogalmát. De csináld csak, ha tönkre akarod vágatni magad vele.
2017. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mègis hány èves vagy ? Elèg gyerekesnek tűnsz. Megcsalt ès kidobott. A családja is. Te meg pitizel ? Gratulálok. Ha ennyire nincs tartásod mèg èlsz, ilyen semmire való pasikat fogsz kifogni. Mièrt akarsz más lábtörlője lenni ?
2017. okt. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem segítek. Ha ennyire meg akarod magad alázni, oldd meg egyedül.


MEllesleg megtanulhatnál írni hülyéskedés helyett.

2017. okt. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!