Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpróbálni újra vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbálni újra vagy inkább hagyni az egészet?

Figyelt kérdés

Exemmel kb 1,5 évet voltunk együtt és a szakítás után fél évet meg külön. Nemrég kezdtünk újra beszélgetni, mert volt pár dolog ami elmaradt és a muszáj megbeszélni kategóriába tartozik a téma.


Alapjáraton nem volt túl sok probléma(max 1-2 komolyabb). Talán kicsit több kommunikációval orvosolni lehetne azokat a dolgokat, ami nem működött.


A jelenlegi állapot viszont több okból is furcsa. Kimondva nincsen, hogy együtt vagyunk, de mégis.

Ezen kívül felhozta, hogy költözzünk össze, mert bennem jobban megbízik mint egy idegenben. Összebújva néztünk filmet, együtt vásárolunk, sokkal őszintébben tudunk beszélgetni stb. Napi többször kontaktban vagyunk, random megcsókol és ilyeneket csinál(unk).


Mondhatni most sokkal jobb a kapcsolatunk mint korábban volt. Felhoztam neki a nyitott kapcsolat lehetőségét, de ő ahhoz túl monogám. Azért hoztam fel ezt a lehetőséget, mert lehet az, hogy ki van mondva, hogy együtt vagyunk, az már túl sok stresszel, elvárással stb-vel jár. Így viszont ami most van, annak semmi értelme. Nem vagyunk szerintem kapcsolatfüggők, csak jól érezzük magunkat a másik társaságában.


Meg fogjuk beszélni mi is ezt, csak még várunk, hogy az idő is alakítsa a dolgokat. Nem akarunk semmit se erőltetni.


Kíváncsi lennék külső személők véleményére, hogy ki mit csinálna hasonló helyzetben.


2017. okt. 11. 18:42
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
87%

Szerintem egyértelmű mit akar. Ki a nő/férfi?

Nem is kellene ezen agyalni, veled akar lenni és kész.

De ha neked maga a járás szintje már stressz meg elvárás, akkor nem kell együtt lennetek.

Alapvetően a véleményem az, hogy ennek semmi értelme így. Én amikor elkezdtem olvasni a történetet, nagyon örültem, mert végre egy sikeres újrakezdés. Aztán azzal mindezt lelomboztad, hogy nyitott kapcsolatot akarsz meg, hogy elvárásoknak tekinted. Miért kell félni az elköteleződéstől?

2017. okt. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám
2017. okt. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én vagyok a nő, ő a férfi. Engem nem zavar az elköteleződés, meg szerintem őt se, ha annyira monogám típus.

De ez a nem vagyunk együtt, de mégis pl nekem nagyobb stresszel jár. Aztán lehet, hogy most jobb lesz mint volt, mert remélhetőleg tanultunk a korábbi hibákból.


A nyitott kapcsolat lehetőségét csak felhoztam mint egy lehetőséget. Azt viszont nem lehet tudni, hogy a valóságban hogyan is működne. Lehet rosszabb lenne.

2017. okt. 11. 19:11
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Te vagy a nő, akkor végképp nem értem. Te írtad, hogy ha ki van mondva az már neked sok. Számít az valamit, hogy úgy cselekedtek egymással, ami már együttlevés, vagy valaki kimondja, hogy már jártok?

Nem látom itt ebben, hogy mi az ami miatt együtt is vagytok meg nem is.

Megcsókol, őszinték vagytok, vásároltok, kontakt megvan többször egy nap, nem értem mi kell még ennél több?

2017. okt. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyitott kapcsolat? Ez viccnek is rossz. Álljál már a sarkadra és határozott felnőtt módjára kérdezz rá, hogy mi van köztetek és mondd el, hogy te hogy látod, mit szeretnél. Azt mondtad, hogy jobb a kommunikáció, márpedig ez is abba a kategóriába tartozik. Két dolog sülhet ki, azt mondja hogy legyetek újra együtt vagy lelép hogy ő nem így gondolta. Akármelyik is lesz, jól jársz mert ez a semmilyen állapot idegőrlő. A nyílt kapcsolatot meg felejtsd el, az nem kapcsolat hanem két nyomorék akik nem tudnak leválni egymástól lelkileg, de testileg könnyen végigmennek a városon. Semmi értelme.
2017. okt. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!