Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomat nem érdekli, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat nem érdekli, hogy velem mi van. (? )

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt. Úgy érzem, hogy őt teljesen hidegen hagyja, hogy mi történt velem. Én mindig megkérdezem, hogy milyen volt a napja, mi volt a munkában. Ő viszont sosem. Suliba járok még zh-ra készülök...mondtam is neki, de azóta rá se kérdezett, hogy mennyire megy, hogy állok vele. Erre csak annyit mondott, hogy ő nem fog nekem könyörögni, hogy mondjam el és, hogy miért kell megkérdeznie magamtól nem tudom elmondani?

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit tehetnék? Próbáltam megbeszélni, de a saját igazát mondja.



2017. okt. 11. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az elted nem erdekli amig ki van elegitve, ez elofordul.
2017. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
"Miért untatnálak valamivel,ha nem érdekel,vagyis ha nem érdekellek?" Erre valyon mit válaszolna?
2017. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Amit nekem is mondott, hogy nem fog kérvényt benyújtani, hogy elmondjam.
2017. okt. 11. 21:22
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem kérdez rá,ergó nem érdekli => nem érdekli,hogy mi van veled.
2017. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva,akkor kérdezek csak,ha érdekel a másik.Vond le a következtetéseket.
2017. okt. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mit csinálhatnék. Ha nem írok vissza neki ezek után én leszek a hisztis. Viszont az sem jó, ha úgy teszek mintha minden rendben lenne.
2017. okt. 11. 21:40
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó nagy bunkó a barátod. Valószinű tényleg nem érdekled, vagy tényleg ennyire nyomi beállítottságu. A kapcsolatotok többi területén hogy viselkedik veled?

Mindig ilyen volt, hogy nem érdeklődött, vagy csak az utobbi időben?

2017. okt. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Régebben se igen kérdezgette, hogy mi a helyzet.
2017. okt. 11. 21:44
 9/14 anonim ***** válasza:

Az én exem is ilyen volt, ő is mindig hasonlóan fogalmazott, mint barátod: "Erre csak annyit mondott, hogy ő nem fog nekem könyörögni, hogy mondjam el, és hogy miért kell megkérdeznie, magamtól nem tudom elmondani?"

Valószínűleg hidegen hagyja, amit csinálsz, és nem kérdez rá udvariasságból sem. Nálunk is így volt. Idegesített is rendesen...

21N

2017. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Ha KELL neked ez a fiú, akkor neveld meg, de ne erőszakosan!

Az én férjem is ilyen mufurc magának való volt, de baromi csinos, jólelkű, dolgos srác volt.

Én nem vártam, hogy kérdezzen, meséltem magamról, bevontam az életembe. Egyszer csak ő is elkezdett mesélni, igaz szűkszavúan, de magától.

15 éve vagyunk együtt, sokat beszélgetünk, a világ legjobb férje. Érdekes, hogyha hosszú útra megyünk kocsival, abban be nem áll a szája, mindenről eszébe jut valami.:)

2017. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!