Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is bullshit a cikk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bullshit a cikk?

Figyelt kérdés
[link]
2017. okt. 12. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi ebben a bullshit?

Nem úgy kell elképzelni, hogy:

- ha minden szex alkalmával teljesül az összes pont, akkor szeret

- ha akár csak egyszer is hiányzik az egyik, akkor nem szeret

:D

Ha általánosságban vesszük, akkor szerintem korrekt.

Te melyik részével nem értesz egyet?

2017. okt. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A szex maga azt hittem, fizikai kontaktus. Szomorú, hogy nem tudtam, hogy nem az :(.

31/f

2017. okt. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sem hülyeség. Pont azt írja le, hogy miben különbözik a szeretkezés a sima dugástól. Akinek a párja ezek közül egyiket sem csinálja szinte soha, annak van egy rossz hírem...
2017. okt. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

De akkor is !!! Hogy a vérbe hiányozhat a fizikai kontaktus ? :,D

31/f

2017. okt. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az.

"Felpattan az ágyból"-pont:

1. este a rosseb se rohan a dógára - akár szeret, akár nem.

2. reggel ugyanez fordítva: MINDENKI fölkel - akár szeret, akár nem.

2017. okt. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Amikor egy férfi szex közben ott lent is hajlandó megcsókolni azzal egyértelműen kifejezi, hogy szeret téged, hiszen ilyen nagyfokú intimitásra ők is csak az érzelmeikből kiindulva képesek. "


Teljesen hiteles. Ja, nem.

2017. okt. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem bullshit, csak elképesztően közhelyes.


Az oldal meg szarul van leprogramozva, nekem a 3. oldal be sem töltődik.

2017. okt. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Hogy a vérbe hiányozhat a fizikai kontaktus ?"


Az, hogy belém dugja egy pasi, az számomra pl nem minősül fizikai kontaktusnak olyan értelemben, ahogy te gondolod most.

Közben tapizás, simogatás, csókolózás, összebújás, stb, ezek meg igen. Ezek nélkül csak reszelés - ami hangulattól függően lehet jó is, nem negatívumként mondom, csak az nem szeretkezés.

2017. okt. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Baromság :D

Nekem ezek mind teljesültek olyan pasival, akivel nem szerettük egymást. :OOOO


Egy normális, szexuálisan érett pasi tudja, hogy kell kielégíteni egy nőt, és nem csak a farka ki-be dugásával csillapítja fizikai szükségleteit.


Az ilyen cikkek a bizonytalan/tapasztalatlan lányokkal elhiteti, hogy ha egy pasi ki tudja elégíteni, és jó élményt nyújt szex közben, akkor egyből le akarja vele élni az életét. Nem akarja :D Ez nem így van :D

2017. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!