Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátnőmet, mégis más lányokra is vágyom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hat éve vagyunk együtt, kisebb hullámvölgyektől eltekintve nagyon jól megvagyunk. Sosem csalnám meg, sosem bántanám meg, és elveszíteni sem szeretném. Mégis nagyon vágyok más lányokra is, és nem tudom hogyan lehet leküzdeni ezt az érzést. Szerintetek normális dolog ez, vagy emiatt rossz ember lennék? Mit gondoltok erről, mit kellene tennem?
2017. okt. 16. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Becsüld meg amid van szerintem.
2017. okt. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Ez a férfiak ősi dillemája... engem is foglalkoztatott sokszor. Genetikai sorsbüntetés. Egyelőre maradtam a hűségnél... talán ez a jó.
2017. okt. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolkozz el, hogy mi hiányzik a mostani kapcsolatodból. Esetleg ez csak a késztetés, hogy a genetikai anyagodat minnél több helyre eljuttasd :D Vagy esetleg egyéb hiányérzeted is van, amit meg lehetne oldani a jelenlegi kapcsolatoban?
2017. okt. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Hát inkább hüyle vagy. Má bocs akinek megadatik a barátnő . Rohadj meg
2017. okt. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt becsüld meg, amid van, mert van akinek csak a Marok Marcsa marad. Másrészt, érdekelne, mit értesz az alatt, hogy "más lányokra" vágysz? Az normális, ha megtetszenek más csajok, és átfut az agyadon, hogy "demegdugnám". De gondolj bele: Megdugnád, és? Utána mi lesz? A szexuális vágy elmúlik.

Vagy más kapcsolatra vágysz? Az már baj, mert akkor szar a mostani, és be kell fejezni.

Vagy esetleg van egy "nagy" szerelmed, aki után még most is epekedsz? Ha így van, emiatt ne legyen bűntudatod. De ha elérhetetlen, akkor nincs értelme miatta elszabnod mindent, már a mostani csajod is szereted, tehát tényleg úgy van, ahogy írtad.

2017. okt. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez mar csak igy megy, hiaba irjak itt tobben hogy rohadj meg, mindenki igy van ezzel, nem tudsz vele mit tenni, azon kivul hogy nem engedsz a kisertesnek.
2017. okt. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
a hűség egy döntés.
2017. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Nem vagy rossz csak férfi. Tipikus férfi... Ezen nem fogsz tudni változtatni, valami félre van kódolva bennetek.

Én most sem vágyom másra, pedig egy kalap sz...r a kapcsolatom és a pasim megcsal. Ez meg a nők félrekódolása. Evvan.

2017. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!