Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férj flörtölget?

Figyelt kérdés
27 eves.7eve el parkapcsolatban,abbol 1 eve hazassagban.szereti a feleseget,de azert ha jo csajt lat mereszti a szemeit,ha olyan a lehetoseg es a csaj is kacerkodik vele,leall szemezni vele.ugy h akar a parja is mellette van.mennyire lehet szamitani a ferfira?mennyire lehet megbizhato?en vagyok a feleseg de gondolom rajottetek.szeret imad de nem tud uralkodni magan.az oke h megnez egy lanyt,de az h folyamatosan bamulja aztan ha a csajnak is tetszik elkezdenek szemezni.ferfiak velemenyere vagyok kivancsi.mert a nok ugyis azt mondjak h valjak.ti mint akik esetleg ugyanigy floertolnek.miert van ez?nem elte ki magat?szerintetek mit jelent?mire vigyazzak,vagy valtoztassak?magatokbol kiindulva jarna a fejetekben?van okom aggodni?huseges embernek ismerem,de a fraszt hozza ram ha ilyenek müvel.
2017. okt. 17. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagy tiszteletlenségnek gondolom flörtölgetni a feleségem jelenlétében. Amúgy sem értem, hogy egy friss házas miért flörtölget. És ha ilyen, miért mentél hozzá? Vagy 6 évig rá se nézett más nőre, és az esküvő után hirtelen elkezdte meresztgetni a szemét, és flörtölget?
2017. okt. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Félre akar lépni, mert így gondolja, hogy ezt kibírja a kapcsolatotok. Magyarul rosszabb nem lesz neki, legfeljebb jobb egy ingyen numerával. Téged már elvett, többet nem kívánhatsz - gondolja.
2017. okt. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első két válaszoló, voltatok már házasok?

Nem tartom valöszínűnek. Én voltam, a férfi ilyenkor nagyon biztonságban érzi magát, csupán ennyi az oka. Így ad picit az egójának, ha már nőzni nem nőzik. Honnan máshonnan szerezne önbizalmat, lenne benne biztos hogy igenis jó pasi még?

Ezt vele kell megbeszélned. Mond el neki hogy nagy bajok lesznek ha ezen nem változtat. Kérdezd meg miért csinálja és kommunikálj vele. Házasok vagytok, szabad. :)

2017. okt. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Utolsó vagyok.

Kicsit foglalkozz többet a külsőddel, sminkeld, csípd ki magad, keltsd fel a figyelmét, érdeklődését. Öltözz csinosan, stb.

Nem szabad beleülni egyik félnek sem a házasságba, mert válás lesz a vége...

Nálam is az lett...

2017. okt. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 bocs az off-ert,nalatok emiatt lett valas?
2017. okt. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pont ez az,adok magamra,nem valtoztam ilyen teren semmit,söt...ö az aki ferfi lettere lejjebb adta.persze ha progi van ahol sokan vannak oda azert kipeccenti magat.azert rosszul esik,az en önbizalmam sem a legjobb de nem flörtel erösitem,lehet ez a baj!amugy ö a flörtöt nagyon elitelte regen.sztm ha engem ilyenen rajtakapott volna biztos vagyok benne h rögtön szakit.de ezek szerint valtozott
2017. okt. 17. 13:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Házas férfi vagyok, sőt, kisgyerek is van már. Ember függő, mert vannak férfiak, akik ilyenkor még csak gondolatban sem jutnak el másik nőig, utcán sem néznek meg más nőt, és avnnak férfiak, akik pont ellenkezőleg viselkednek, minden csaj megnéznek, szemeznek, gondolatban meg is dugják. Sajnos vagy sem, én ez utóbbihoz tartozom. Sőt, nagyon jó lánybarátaim is vannak. De...tudom hogy mit akarok az életben, a feleségem sosem csalnám meg és ezt ő is tudja. Ezért nemhogy szól érte ha megnézek egy jó csajt, hanem együtt nézzük meg olykor. A nőknek is imponál ha egy férfi megnézi, ha tetszik a férfiaknak, tök mindegy hogy házas vagy még fiatalabb.

Ha hűségesnek ismered és ő ezt alkalmanként meg is erősíti, akkor nincs okod aggódni. kettőtökön is múlik, mert ha a feleség kezdi elhagyni magát és kevés a szex is, akkor a férfi a tettek mezejére lép. Ha minden rendben van külsőleg, érzelmileg, testileg, szex szempontjából, akkor nem kell aggódnod. Megdughat gondolatba 10 nőt is naponta, a végén este úgyis veled lesz és téged imád.

2017. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tiszteletlenseg a parunk jelenleteben masokra csorgatni a nyalunkat. N
2017. okt. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

T...öm kivan ettől a szexista világtól, ki is szakadtam már ebből a hülye párkapcsolatosdi - flörtölgetős - más után lihegős őrületből.

Kívülről szemlélve nevetséges az egész!

Látom pl. hogy a volt párom milyen kihívóan öltözködik. Mellette hangoztatja a tisztességet, meg hogy neki nem kell senki.

Látom azt is hogy házas, családos férfiemberek csorgatják rá a nyálukat, lihegnek utána, amerre csak jár.

Tudom azt is hogy míg kapcsolatban voltunk, ugyanez ment. Vagy bárki mással lennék kapcsolatban, ott is ez menne. A párom kapná a csillagos eget lehozó igéreteket, az én feladatom csak az lenne hogy ennek fölé igérjek. Ja, de nekem teljesítenem is kéne. Mert nekik elég csak igérgetni is ahhoz hogy levegyék a lábáról...


A férfiak forognak a nők után, családi állapottól függetlenül, a nők pedig igyekeznek minden eszközzel elérni hogy a férfiak forogjanak utánuk, szintén családi állapottól függetlenül.


Még jó hogy kiszálltam ebből, és mennyivel egyszerűbb így az élet!

Ti meg játsszátok csak a lihegősdit tovább....


41f

2017. okt. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!