Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok. Nálatok ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok. Nálatok ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Nemrég, egy hete ismertem meg egy srácot. De elég gYorsan haladtak a dolgok, én nagyon megszerettem, elvileg ő is. Legalább is úgy tűnik. Az van, hogy amikor elmegyünk valahova, nagyon kedves aranyos, ragaszkodik hozzá hogy ő fizessen mindent, figyelmes, sokat ölelget meg minden. Szóval tényleg úgy tűnik, mintha szeretne. Jól elbeszélgetünk. Viszont amikor nem vagyok vele, nem ír először, van hogy nem válaszol arra amit írtam meg ilyesmi. Én ebből eléggé azt szűrtem le hogy akkor mégsem érdeklem. De a programokat meg ő találja ki, ha egyszer elkezdtünk beszélgetni akkor már általában megy a dolog, csak hát nem ír először meg megesik hogy nem válaszol. Szerintetek? Ti ilyenkor mire gondoltok? Alapból elég félénk srác, lehet csak nem szeret írni? Elég furcsának tűnik nekem a dolog. Lehet hogy csak szexet akar, vagy mégis mire gondoljak? Köszi szépen.
2017. okt. 18. 08:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

sokan neten nem nagyon tudnak beszélgetni

van aki neten sokat tud beszélni, de élőben hallgatag és van a fordítottja

vagy épp elfoglalt és nem tud neked írni, esetleg nem tudja mit írjon

2017. okt. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ennyi a baj akkor, de amúgy meg érdeklem?
2017. okt. 18. 08:27
 3/14 A kérdező kommentje:
Úgy érzem azért annyit bárki képes lehetne írni hogy mi a helyzet hogy vagy.. akit érdekel..
2017. okt. 18. 08:28
 4/14 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy ne éld bele magad:) Ha keres legyél vele rendes, ha úgy érzed, hogy akarod őt, ha meg nem akkor könnyen elengeded.

Én nőként mondom, hogy kiborít ez a csak szexet akar dolog...nekem, ha valaki megtetszik én is először szexet akarok, mert vonzódom hozzá és amikor már jobban megismerem akkor gondolom komolyabban a dolgokat. Nem hiszem, hogy a nők másképp működnek mint a férfiak....csak annyiban más, hogy ha egy férfi még szerelmes is az valami csodálatos:)

2017. okt. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Korotok?
2017. okt. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Emberi párkapcsolatok első osztályos tananyag: egy párkapcsolat egyik alapja a kommunikáció. A párkapcsolat nem kitalálós játék, ha valamit nem tudsz vagy nem értesz, akkor meg kell kérdezni, meg kell beszélni.


>elvileg ő is

>Legalább is úgy tűnik

>Szóval tényleg úgy tűnik

>Én ebből eléggé azt szűrtem le

>Ti ilyenkor mire gondoltok?

>tűnik nekem a dolog

>mégis mire gondoljak?


Ezeket MOST felejtsd el mindörökké. Ezek csak arra jók, hogy kommunikációt váltsanak ki. Ha valami "úgy tűnik", akkor megkérdezed a másikat, hogy ő hogy látja. És máris megtudod. Ez a jó párkapcsolatok egyik alapja.

Amíg ez nem megy magától, ne kezdj párkapcsolatba, mert garantáltan hitvány lesz. Egyszerűen, egyértelműen kell kommunikálni.

2017. okt. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
22 és 24. És kérdeztem. De szerintem létezik olyan hogy, izéé, "hazugság" mondjuk.
2017. okt. 18. 08:54
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez a gyerek egy kula
2017. okt. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Introvertált. Normális. Hozd hangulatba, esetleg beszéld ezt meg vele, hogy ehhez te túlságosan kedveled.
2017. okt. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#7: ha egy téma megfelelően meg van tárgyalva, akkor utána nincs érteme hazugságot feltételezni. Ez a bizalom. Ha már most sem hiszel el semmit, mert megvan a lehetősége, hogy hazudik, akkor nincs értelme párkapcsolatot keresned. Bármikor hazudhat neked bárki bármiről.
2017. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!