Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem akar bemutatni a barátainak?

Figyelt kérdés

1 éve és 2 hónapja vagyunk együtt. Mikor megismerkedtünk nem voltak végképp barátai, szegény, adósságokban úszó, otthonról kidobott srác volt. De ennek ellenére összejöttem vele. Megismertettem új emberekkel, az én baráti társaságommal, stb. teljesen új környezetbe került. Most: elsőéves egyetemista, szüleivel jó kapcsolat, sok barát. De ő engem a saját baráti körébe nem visz el. (Szeptembertől mégcsak a szobatárait se láttam, pedig egy kolin lakunk..) Ma van ismerkedős bulijuk az új csoportársakkal egyetemen (persze ennek 90 százaléka lány) és simán kijelenti, hogy ő megyen, de engem nem visz.... idézem "mondtam a csoportársnőimnek, hogy hisztizel, mert nem hozlak, ők is azt mondták, hogy totál hülye vagy. hisz ők se viszik a pasijaikat." kérdeztem, hogy legalább kiállt e mellettem, hogy nem vagyok hülye? persze h nem... nah ez a mondat kiborított....

Valamint más városban lakunk, tavaly én voltam náluk karácsonyra, akk természetesnek vettem, h most ő lesz nálunk. na nem.. Ő otthon lesz, én meg legyek ahol akarok.

Szerintem egy év kapcsolat után 24-25 évesen máshogy kellene kinéznie a kapcsolantnak... mit gondoltok?


2017. okt. 18. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Ennek vége, ugye te is érzed?
2017. okt. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Kihúztad a szarból, már nincs rád szükség. Ez a szomorú igazság.
2017. okt. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jah... kihúztam a szarból... ráköltöttem minden pénzem, energiám... és már nem kellek.... szuper :S
2017. okt. 18. 10:44
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Mekkora féreg, sz@r, hulladék.

Tudod, nem az addósság, barátok mentessége, a negatív egy emberben, MERT AZ NEM IS BENNE VAN, HANEM AMI BENNE VAN... mint ezek. Majd egyszer megtanulsz jól választani.

2017. okt. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem ertem az ilyen hoskomplexusos noket, akik szaralakokat akarnak kivakarni a szanalmas korulmenyeik kozul, es utana csodalkoznak, hogy a szaralak szaralak maradt. Az ilyennek csak kapaszkodo kell, mert olyan szanalmas, hogy okos ember nem all vele szoba.
2017. okt. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
egy kérdés, szerinted megéri vele foglalkozni még?
2017. okt. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!