Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrulten feltekeny vagyok amikor a nok korbe rajongjak a baratomat?

Figyelt kérdés

Nem szoktam kimutatni a feltekenysegem,nem is mondom ha valami bant, vagy rosszul esik. Mert nem hibaztathatom. Megsem tudom legyozni a feltekenykedest es belulrol szakit szet.


Van neki egy noi ismerose "baratja" akivel joban vannak. A baratom szerintem tenyleg baratkent tekint ra es bizom benne,tudom hogy nincsen koztunk semmi. Viszont a no nagyon ra van akadva. Ha talalkozunk vele akar tok veletlen a csaj azonnal a karjaiba omlik,cerna vekony hangon megszolitja es jesszusom teljesen ra szokott csimpaszkodni..:( amikor megoleli a paromat mindig megfogja a karjat es latom hogy rendesen arcon puszilja,mig a baratom szinte a levegonek ad puszit. Engem a csaj figyelmen kivul hagy csak oda vet egy sziat es a baratomhoz beszel tovabb. Mindig csacsog valamit. Erdekes mert az utobbi idoben a baratom tobbszor is felhozta ezt a not. Es nagyon mergesnek,feszultnek tunt mindig. Allitolag nem tudja magarol levakarni,minden sz@ert ot keresi telefonon,neki panaszkodik. A baratom tobbszor is kinyomta mar irt neki smst hogy nem er ra,de a csaj ujbol probalkozik. A baratom most nem talalkozik vele (igaz eddig se nagyon szoktak..de most tenyleg megszunt a kapcsolat tartas) volt egy beszelgetesem a parommal es ra kerdezett,hogy mi a baj mostanaban? Csondesnek tunok es mintha valami nyomasztana. Nem mondtam neki semmit,nem akartam megbantani,feltekenykedni,vagy szamonkerni,megmondani hogy szakitson meg vele minden kapcsolatot. Megis o volt az aki kibokte hogy "N"- rol van szo? Nem akartam hogy latszodjon rajtam hogy feltekeny vagyok..es most szerintem miattam nem beszel azzal a novel. (Aminek nagyon orulok titkon) Akkor amugy azt mondtam hogy nincs semmi bajom vele.


A masik dolog ami miatt mindig feltekenykedek,hogy a baratnoim is teljesen ravannak szallva. Folyton azt kell hallanom toluk,hogy "jajj de jo lett a mostani profilkepe a baratodnak" milyen helyes ferfi" szerencses lany vagy" ha nem te lennel a baratnoje akkor most ra startoltam volna" meg hasonlo gyomor forgato szovegekkel jonnek. Es ha a baratom mellettem van plussz egy noi ismeros van baratnom akkor mindenki csorgatja a nyalat ra, komolyan. Nagyon feltunoen BAMULJAK,pofatlanul es rosszul vagyok attol hogy hizelegetni flortolni probalnak vele. A baratom viszont elutasito a baratnoimmel, nem mutat erdeklodest,alapvetoen rideg mindenkivel. Keves embert enged kozel magahoz. O is eszre vette szerintem ennek ellenere,hogy korbe van rajongva..csak nem foglalkozik vele.


Megis felek,hogy valaki "elveszi tolem" es nem leszek eleg a baratomnak. Mit kezdjek a feltekenysegemmel?


(Jegyesek vagyunk)


2017. okt. 18. 13:56
 1/6 anonim válasza:
ugy latom hasonlo cipoben jarunk. En csak azt tudom tanacsolni, hogy ha megkerdezi mi a baj, akkor mondd is meg neki. Nekem odaig voltak a "feltekenyseggel" gondjaim meg nem beszeltunk rola nyugodtan es nem adhattam ki magambol neki amit erzek es nem magyarazhattam el, hogy miert erzek ugy, ahogy. Mert szerintem ez a normalis feltekenysegbe sorolhato, hogy ha egy csaj a nyakaba akaszkodik, az neked nem tetszik. Vannak hisztikiralynok, akik nalad sokkal de sokkal rosszabbak. De szerintem nincs miert aggodnod, ha o ilyen egyertelmuen elutasito minden novel szemben. Szerintem is szerencsed van, de nem azert mert "milyen helyes ferfi", hanem mert senki nem erdekli rajtad kivul :)
2017. okt. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ertem. Benne tenyleg nagyon megbizom. Marmint a baratomban! O nem adott okot a feltekenysegre,sosem lett volna jogos amit erzek. (Csak ezek a nok..a baratnoimtol egyenesen rosszul vagyok ilyenkor..es tartom veluk a tavolsagot. ) Remelem a baratom tenyleg megszakitott azzal a novel minden kapcsolatot. A parom meselte el,hogy mi tortent..o volt az aki mondta,hogy elege van belole,hogy mindennel ot keresi meg,nincs tekintettel senkire es semmire es tolakodonak is tartotta. Epp ezert bizom a baratomnak. Na de abban a noben..es ez nagyon hosszu ideig tartott. Most is vannak azert gondok, amik zavarnak a mai napig. De nem akarok a baratom vallara plussz terhet rakni azzal,hogy elmondom mennyire utalom ha olelgetik vagy korbe rajongjak. Buta pelda de a facebookon is minden noi ismerose kommentel a kepe ala. Bezzeg a kozos kepeink "alatt" egy no sem commentel es nem szivezik be a kepet. Es van olyan aki szinten kapcsolatban van,de olyan mezes mazas szoveggel jon a paromnak,hogy eszem megall.
2017. okt. 18. 14:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első meglátásom,hogy nagyon jól kezeled a helyzetet-ugyanis nem traktálod,és látod mégis figyel rád és ad a véleményedre. Szerintem (bár neked nyílván nehéz) mégis jól kezeled és a barátod ezt remekül érzékeli.


A másik meglátásom,hogy beszélj a barátnőiddel,hogy álljanak le ezzel az agyonrajongással és tartsák tiszteletben,hogy a párod veled van. Amennyiben ezt nem teszik koptasd le őket. NEM igazi barátok. Ha erre kerül sor a pároddal is vitasd meg,hogy kerülje ezeket a nőszemélyeket


Még annyi,hogy nagyon büszke légy magadra,sok nőnek ez nem menne/megy és ez egy nagy dolog.

2017. okt. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért? Lányok nem barátod. Ők és barátod két különböző elmék.

Beszélgessetek többet érzelmeitek mélységéről, intenzitásáról. Üljetek le s mondogassátok akár órákon át, mennyire jó a másik. Hogy miket imádtok egymásban. Akár egy negyed napos beszélgetésbe is felcsaphat. Rajtatok áll.

Kapcsolat mélységének növelése elpusztít benne minden rosszat.

2017. okt. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a tanacsokat!

Igen sokat szoktam beszelgetni a baratommal es van eleg onbizalmam is. Megis ezek olyan szituaciok az eletemben amiket nem tudok kezelni,mindig elojon ez a rossz erzes es feltekeny leszek. A baratom tamogato, lehet hogy tenyleg mar reges regen eszre vette,hogy nekem ez nem tetszik (csak nem mondom) es ezert sem beszel azzal a no ismerosevel akivel eleg joban volt kezdetben. A baratnoimnek sem mondtam,hogy nagyon rosszul esik amit mondanak es elbizonytalanodok, de veluk lehet beszelek es szolok nekik,hogy kicsit fogjak vissza magukat. Nem akarok azonban vitakat, konfliktus helyzetet. Csak szeretnem ha picit leszallnanak a paromrol a nok. Koszi megegyszer a valaszokat.

2017. okt. 18. 20:53
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolso ket valaszonok meg annyit szeretnek mondani,hogy ugyan a baratom baratait,ismeroseit ismerem es beszelo viszonyban is vagyok par emberrel ez forditva nem igaz. Az en barataim kicsit mas vilagban elnek, nem tud a parom azonosulni a baratnoimmel vagy a ferfi ismeroseimmel. ( kozre jatszhat a kor kulonbseg is kicsit..) Es amint irtam is azt amugy is nagyon keves embert enged kozel magahoz a baratom. Igazan erdeklodest csak azok iranyaba mutat akik talan hasonlo szemelyisegek mint o. Mi ketten is kicsit kulonbozunk,de azert sok kozos van bennunk.
2017. okt. 18. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!