Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, haragudnátok a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, haragudnátok a pasitokra, ha elsírná magát?

Figyelt kérdés
Mondjuk komoly dolog miatt.
2017. okt. 18. 17:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Kinek mi a komoly. Ha valóban komoly, akkor nem, történ is már többször ilyen, mégis a párommal vagyok. Szamomra ettől nem lesz férfiatlan, sőt.

Milyen konkrét problémára gondolsz?

2017. okt. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Ez komoly kérdés? Te haragudnál egy síró emberre? :D
2017. okt. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A múltkor a temetésen elérzékenyültem, azóta a barátnőm más. Többször is flegmázott, meg bunkón szólt. Előtte pedig nem. Hiába kérdezem, hogy mi a baja, nem mond semmit.
2017. okt. 18. 17:12
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Basszus ha emiatt változott meg az gáz. A férfi is ember. Egyáltalán nem zavar ha sír, főleg nem ilyen esetben.
2017. okt. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%

Ugyan, miért tennék ilyet?

Nyilván, hosszú távon nem bírnám ha azért elsírná magát mert elfogyott a boltban a kedvenc csokija vagy rádudáltak az utcán, de ez nem azért van mert férfi, hanem mert elmúlt 5 éves. Ezt nőktől sem viselném el sokáig.

De ha szomorú, vagy stresszes, vagy akár csak sírós filmet nézünk, az kicsit sem zavar. Inkább örülök hogy vagyunk olyan bizalmas viszonyban hogy sírjon előttem, és megpróbálom megvigasztalni/felvidítani/meghallgatni/mellette lenni, ami éppen kell.

2017. okt. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

Természetesen nem haragudnék, sőt, támogatnám, amennyire tudom.

Ha emiatt viselkedik így a barátnőd, akkor bizony egy utolsó hulladék a leányzó.

2017. okt. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%

Ne is haragudj meg, de a barátnőd egy idi...na mindegy.

Nem haragudnék, megölelgetném.

2017. okt. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy haragudnék,sőt,tetszene,hogy ki meri mutatni az érzékenységét.
2017. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%

Temetésen nem sírtam, de amikor kettesben voltunk előfordult azt hiszem 2 alkalommal, a nagymamám halála után. Legutóbb amikor fantasy filmet néztünk, és a végén meghalt a rákos beteg nő, a fiú pedig nehezen tudta feldolgozni.

Valahogy az a kórházas jelenet engem is sírásra késztetett. Nem tudom mi a baja, de ha ez akkor nincsenek szavak a viselkedésére...


Szerintem valami más áll a dolog hátterében, csak te se tudod mi és ezzel hozod összefüggésbe, de ha ilyen akkor retardált és jobb ha dobod...

2017. okt. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Heart of Darkness ***** válasza:
86%
Velem volt olyan, hogy egy szimpla öleléstől elsírtam magam mikor épp elbúcsúztam attól a lánytól aki fontos volt számomra. Bár ott inkább bőgtem.. A kérdés kapcsán meg annyit mondanék, hogyha emiatt változott meg a barátnőd veled szemben akkor jobb, ha mielőbb keresel egy normális lányt aki képes alapvető emberi érzelmekre.
2017. okt. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!