Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én vagyok a hülye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a hülye, mert nem akarok elmenni az exe házibulijába?

Figyelt kérdés
A párom most nyögte be hogy az exének lesz valami bulija, és menjek el vele. Természetesen hallani sem akarok róla. Ha akarnék sem tudnék jó pofát vágni. Az a nő valahogy mindig megjelenik, találkozgatnak és beszélnek egymással. Mert ők “barátok”. Nem érti meg hogy nekem ez rosszul esik, szerinte önbizalomhiányos vagyok, ezért vagyok féltékeny. (Nem vagyok féltékeny, a lány nem is szép, de könyörgöm sok évig együtt voltak, nyilván nem véletlenül) Ő mindenképp elmegy, nekem ebbe nincs beleszólásom. Ha rossz kedvem van emiatt (még csak nem is hisztizek, főleg előtte) akkor én vagyok az idegesítő. Tehetetlen vagyok, nem lehet vele szépen sem beszélni, végig sem hallgat, elmondja a monológját, leszögezi hogy nem fog változtatni és le van zárva. Egy jó ideje együtt vagyunk, együtt élünk, amúgy minden rendben köztünk kisebb-nagyobb nézeteltéréseket leszámítva (az meg hol nincs), de ez... kikészülök. Szerintetek?

2017. okt. 20. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Nekem inkább az a fura, látja rajtad, hogy zavar, végsem tesz ellene semmit. Miért? Mi lesz ott, ami miatt ennyire nem akarja kihagyni azt a bulit? Mondd meg neki, hogy ideje lenne eldönteni, hogy ki a fontosabb, te vagy a csaj. Mert az exel való találkozás szerintem nem egészséges dolog, elvégre egyszer szerették egymást, mi garantálja, hogy nem fognak belezúgni mégegyszer egymásba? Úgyhogy tök jogos tőled, ki akar a pasija volt barátnőjével jópofizni?
2017. okt. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kár az idődet pazarolni.
2017. okt. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem zárta volna le még magában az exét, ezért ilyen fontos? csak találgatok. Szerintem is érdekes helyzet, én is így éreznék. Beszélj neki az érzéseidről őszintén. Ne hisztizz, annak semmi értelme. Ha minden rendben, akkor nem fogja figyelmen kívül hagyni az érzéseidet.
2017. okt. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Szia,én sem mennék a helyedben.Eleve furcsa egy szitu.Biztos van ahol ez működik,de én még nem láttam olyat,ahol ne okozott volna bonyodalmat.

Az viszont biztos,hogy hosszútávon nem asszisztálnék hozzá.

Nekem idő kérdése lenne,hogy mikor mondanám neki,hogy a buli előtt úgy készülődjön,hogy már nem kell visszajönnie.

Mielőtt bárki nekem esne- ez egy vélemény.

Az enyém.Mindenki úgy csinálja,ahogy akarja.Volt már részem hasonlóban.Utólag úgy éreztem kár volt jó pofát vágni hozzá,mert zavart.Végül kiderült nem ok nélkül.

2017. okt. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Hát nem tudom. Az én férjem nagyon jóban van az exével, èn is két exemmel. Mindhárom ex (a férjemé meg az enyémek is) ott voltak az esküvőnkön, mi is az övéken.

Nyilván sokmindentől függ. Az exnek van azóta valakije?

Amúgy ha nem fogadnà el az ex hogy már veled van, nyilván nem hívna el téged. Ez pont azt mutatja, hogy túllépett a pasidon, és nincs mitől fèlned.

Attól már inkàbb, ha csak egyedül hívná. De ha te is meg vagy hívva, akkor ott szerintem nincs semmi gàz.


Amúgy èn pl szuper jól megértem magam a férjem exével. Még mondta is az elején hogy mennyire örül, hogy velem jött össze. A korábbi barátnője pl konkrétan tiltotta ettől a lánytól, mi meg az első perctől jól kijöttünk.


Igaz, hogy én abszolúte nem vagyok fèltékeny, de a férjem tudja, hogy ha megcsal, akkor az volt az utolsó hùzása. :) Amíg a bizalmam nem játssza el, nincs gond.

2017. okt. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szakítottak is, nyilván nem véletlenül. Ha félre akarna lépni, nem hívott volna magával.
2017. okt. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én párom is jóban van az exével, ugyan már tettem róla, hogy ne beszélgessenek, de ha meglátják egymást személyesen akkor tudnak beszélgetni, és nem rángathatom el a páromat, de a lány mivel látja is rajtam, hogy féltékeny vagyok, ezért még tesz rá a dologra, és direkt idegesít ilyen helyzetekben. A párod még mindig kedveli az exét, csak az a kérdés, hogy csak barátságból vagy nem, az én barátomnak is nehéz volt úgymond lemondani az exéről mert elvileg neki a legjobb barátja volt, de megtette, persze még a mai napig van, hogy nyafog, ha éppen felhozom én ezt a témát. A legjobb az lenne nyilván, ha nem menne el, és nem kéne ennyit veszekedni vele,ezáltal bemutatná, hogy neki tényleg csak te vagy a fontos. Ha úgy van, hogy mégis elmegy, szerintem menj el vele, legalább megtudod figyelni őt, hogy hoz néz rá, elvonulnak-e beszélgetni kettesben, vagy más apró jelek.Másik opció, menjen el, de legyen ott valami ismerősöd aki a helyedbe megtudja őt figyelni, ez azért fontos mert lehetséges, ha nem mész meg semmi, ő megcsal téged, és a büdös életbe nem jössz rá, vagy csak évekkel utána, az meg nem épp lenne kellemes.
2017. nov. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!