Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már nagy bajnak számít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már nagy bajnak számít egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A barátommal nem egészen egy éve vagyunk együtt, nem rég össze is kôltöztünk.

A kapcsolat soha nem volt annyira tökéletes, hogy vele tervezzem a jövömet, szóval nem az én ötletem volt a költözès sem. Rengeteget veszekedünk, minden aprósàgon, borzasztóan feszült a légkör állandóan közöttünk és inni is elkezdtem sajnos, úgy érzem az az egyetlen dolog, ami színt visz az életembe ez az alak mellett.

Mindig vàrakoztam, hogy tán megjavul, mert néha jól elvoltunk együtt, de legtöbbször nem.Nagy a korkülönbség közöttünk az ő javára és ezért próbál irányítani ès megmondani , hogy mit csináljak. A legutóbbi vitánk tárgya egy nadrág volt, amit nem engedett, hogy felvegyek munkára. Ilyenekbe is beleszól és hisztit csap, de azt mondja csak azért csinàlja, mert jót akar és nem akar elveszíteni engem (ha csinos vagyok és mások is megnèznek).

Soha nem voltam haragtartó, viszont a rengeteg csalódás és kiábrándulás akkora gyűlöletet keltett bennem, hogy még a csókja után is meg kell törölnöm a számat, annyira undorítónak találom, a szexről nem is beszélve. Gondolom ez már nem fog javulni ..?


2017. okt. 21. 09:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez mar nem fog javulni, maximum rosszabb lesz, de szerintem nem olyan nagy baj. Ha eddig elviselted miert valtanal?
2017. okt. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Eleg ostoba vagy te ehhez, jo lesz ez a szinvonal. Ne karositsd normalis emberek eletet.
2017. okt. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

A kapcsolatod enyhén szólva mérgező. Az idősebb párod egy manipulátor (nem meglepő a korkülönbség sem, az ilyen emberek szeretnek a naivabb fiatalabb emberekre rászállni). Az összeköltözést is a további irányítás miatt kezdeményezte.

Pakold szépen össze a cuccaidat, mikor ő nincs otthon és költözz haza vagy barátokhoz, akármerre, nem kötelező ám vele lenned.

Minek vagy még vele egyébként is?

2017. okt. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól írja a 3-as...lépj le.
2017. okt. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az igazság az, hogy eléggé egyedül vagyok és eddig nem volt elég pénzem saját lakásra.

Viszont nem rég megkaptam egy elég jó állást és jövő hétre tervezem az elpakolást, pont úgy ahogy írtad, amikor ő nincs itthon, telefonszám csere stb

2017. okt. 21. 09:44
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Pár gázsprayt szerezz be azért...táskába, zsebbe...legyen nálad mindig...sose tudni bár te ismered őt.
2017. okt. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"A legutóbbi vitánk tárgya egy nadrág volt, amit nem engedett, hogy felvegyek munkára."


Nem tudom, de ha csak ezt az egy mondatot írtad volna le, nekem már az is árulkodó jel lenne, hogy nem szabad vele lenned. Kivéve persze ha mazochista vagy. Abban az esetben tökéletes választás.


22/N

2017. okt. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
nem mennék bele így kapcsolatba, hogy sose érdekelt különösebben. pláne nem írnám ki a gyakorira, hogy gyerekek, szerintetek van-e baj, mikor már tudom, hogy hamarosan véget vetek neki. értelmetlenség értelmetlenség hátán. kár volt elolvasni.
2017. okt. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért nem normális módon szakítasz?
2017. okt. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"A kapcsolat soha nem volt annyira tökéletes, hogy vele tervezzem a jövömet, szóval nem az én ötletem volt a költözès sem. " - akkor miért költöztél össze vele?
2017. okt. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!