Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőd félmeztelen férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőd félmeztelen férfiakat fotóz?

Figyelt kérdés

A hobbim a fotózás. Tájképeket készítek leginkább,de pár hónapja férfiakat is elkezdtem fotózni. Esküvői fotókat is volt szerencsém készíteni. Minden képet a laptopomon őrzök a nyers anyagokat is meghagyom,válogatok és amíg nincsen elő hívatva minden kép addíg nyilván nem törlöm ki a gépről a képeket. Készítettem olyan képeket is ahol az alany félmeztelenül van vagy csak boxer van rajta. Nem szoktam mutogatni a képeimet a páromnak, ha csak nem ő mondja,hogy szeretné megnézni a képeim. A gépemen internetezett a párom és belement a dokumentomokba ahol láthatta a fotókat. Teljesen kivolt akadva,hogy férfiakat is fotózok. Pedig látta már azokat a képeket. Lehet nem mindet,mert több 100 kép van egy kliensről. Akkor is kicsit magas nekem,hogy ezért féltékeny. A felét nem is ismeri amúgy. Idegen emberekre pikkel tök feleslegesen. Titeket is zavarna,hogy ha a baràtnőtök más férfiakat fotózna?


Amúgy a páromról is készítettem már ilyen jellegű fotókat. Nőkből kevesebb jelentkező volt. Összvissz 3.


2017. okt. 21. 11:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyből azzal jött,hogy valakivel majd viszonyom lesz és ez nem helyén való, ne csinàljam! Ja és mielőtt valaki írná hogy fordított esetben ez zavarna engem..ez nem igaz. Az exem is fotózàssal foglalkozott hobbi szinten és neki is voltak női alanyai. Ez munka, a hobbim. Eddig elfogadta a párom, tényleg semmi baja nem volt ezzel.
2017. okt. 21. 11:24
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Az exem festőművész volt és aktmodelleket festegetett. Engem zavart.
2017. okt. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Nem rájuk pikkel. Benned feltételezett tulajdonságokra.


Engem semmi sem zavar.

2017. okt. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem művészember, nem érti hogy egy szép test amit le akar fotózni vagy le akar festeni nem szexuális értelemben kívánatos, hanem művészetileg szép.Beszélgessetek róla, jobb ötletem nincs sajnos
2017. okt. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem bízik benned .Én elbeszélgetnék vele és ha nem értené meg amit mondok akkor otthagynàm .A bizalom az alap.Igy meg csak szekàlni fog a beszolàsaival.
2017. okt. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az én barátom is fotós, bár ő nem félmeztelen lányokat fotóz, de több lánnyal tartja a kapsolatot, beszélnek facebookon, fotózza őket, stb. Ez engem így is nagyon zavar és ha félmeztelen képeket készítene róluk, akkor mégjobban zavarna... akkor annyira nem bíznék benne, hogy szerintem szakítanék is vele.

Szerintem mindenképp beszéljétek meg a dolgokat. Ha kérdez, őszintén válaszolj neki mindenről, ne rejtess semmit (pl. egy képet, vagy hogy mikor kit kell fotózz, stb), mert akkor csak még féltékenyebb lesz és mégjobban fog gyanakodni. A mindennapi tetteid sugalljanak őszinteséget, bizalmat mert ilyenkor minden egyes szó, vagy mozdulat (pl. lehajtod a laptopot, amikor kimész a szobából, hogy ne tudjon belenézni) gyanús lehet neki. Rövidebb távon elviselhető ez számára, de ha hosszú időn keresztül kell emiatt szenvedjen, egy idő után nagyon felőröli és az a végén egyikőtöknek sem lesz jó...

2017. okt. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!