Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom hazudik a facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hazudik a facebook kapcsán. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom külföldön van most 1 hónapig munkaügyben.

Minden másnap reggeltől estig dolgozik. Napi 4-5x hív fel, amint tud(tudom van akinek ez sok, de nálunk ez normális, 1-2 perceket beszélünk). A lényeg, hogy felhívott már a héten másodjára, hogy le fog merülni a telefonja, így nem tudunk beszélni. Mondom netezel, vagy mit csinálsz, hogy ilyen gyorsan lemerül?(7-8 óra alatt). Azt mondja nem is használja. Tudtam, hogy ez nem igaz. Akárhányszor felmegyek napközben facebookra fent van, és ha írok neki válaszol. Amikor meg szóvá teszem, hogy facebookozol akkor rögtön az a válasza hogy csak most kapcsolta be. Nem az a bajom, hogy netezik, hanem miért nem lehet azt mondani, hogy IGEN AZÉRT MERÜL LE A TELEFONON MERT HASZNÁLOM?

Miért kell nekem hazudni?

Ráadásul ez nem az első. 0-24-ben fent van facebookon. Ha este elköszön tőlem 22-kor, hogy megy aludni, 23-kor még fent van(ő maga ír rám 23-kor, éjfélkor, stb).

Ha együtt vagyunk, és együtt alszunk, reggel amikor felkel viszi magával a telefont a fürdőbe, bekapcsolja a netet és felnéz facebookra. ÓRÁNKÉNT felnéz facebookra. Heti 5 idegen csaj minimum az ismerőse lesz. Megcsalni nem tud, mert nincs ideje(családi vállalkozást vezet, ahol hétköznap dolgozik, reggeltől estig, hétvégenként, amikor találkozunk meg 0-24-ben együtt vagyunk).

De mégis nyomkodja a telefont. Megmutatni nem hajlandó, és rám kiabál, hogy ha részemről nincs meg a bizalom, minek vagyok vele? Én mondtam neki megannyiszor, hogy ha a telefonjával akar kapcsolatban élni, hát legyen, de ilyenkor szintén kiakad.

Múltkor strandolni voltunk, és elkezdte nyomkodni a telefonját, amíg kiment pisilni. Amikor rákérdezek, akkor azt mondja haverokkal beszél, meg engedélyt kér, hogy had írjon már vissza a haverjának.

Ha meg én nyomkodom a telefont, mert nem tudok elaludni, számon vagyok kérve, hogy ki az akivel hajnali 3-kor chatelek(pedig mondjuk a híreket olvasgatom hátha elalszom rajtuk).

SZerintetek vaj van a füle mögött?


2017. okt. 21. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak egyformán vagytok butál és féltékenyek.

31/f

2017. okt. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azer hazudik mert feltekenykedsz, masreszt en kidbotam volna mar a helyedben, a telefonfuggo idiotak eleg nehez elviselni.
2017. okt. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapvetően problémák vannak a kapcsolatodban (önismereti, bizalmi). Nem egészséges a párod facebook mániája, ill. a te ellenőrzéskényszered. Beszélgessetek többet.
2017. okt. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Magam részéről tudom, hogy túlzásba viszem, amin igyekszem változtatni. (Ennek oka, hogy az exem facebookon flörtölt egy lánnyal, szeretlek-eztek egymásnak, ha nem veszem észre szerintem több is lett volna. :) )
2017. okt. 21. 15:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Konyorgom ne szakitsatok! Kimeljetek meg a normalis embereket magatoktol...
2017. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátod?
2017. okt. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ennek oka, hogy az exem facebookon flörtölt egy lánnyal, szeretlek-eztek egymásnak, ha nem veszem észre szerintem több is lett volna."


Tehát a volt barátod hibája miatt bünteted a jelenlegit?...

2017. okt. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet jogosan vagy féltékeny.Az én párom is így kezdte. Persze lett valakije.
2017. okt. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyik kutya, másik eb.

Ugyanis onnan tudod, hogy állandóan aktív, mert te is az vagy.

2022. nov. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!