Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat vitáztok párotokkal?

Figyelt kérdés

Csütörtökön beszéltem utoljára barátommal, mert összevesztünk (lényegében azon, hogy neki nem tetszett az amit en szerettem volna, aztán ezen kiakadt, és összevesztünk, jó mondom akkor legyen, de már akkor nem akarta).

Csütörtök óta igazából dolgozik éjszakás műszakban, ma is megy, szóval addig nem akarom zaklatni (pedig amugy szoktunk beszélni ha dolgozik is)

Egyébként alapjába véve nem szoktunk sokat veszekedni... Sőt... 4 éve vagyunk együtt egyébként, és az a problémám, hogy nem nagyon lehet vele kompromisszumot kötni, mert ha egyszer kitalált valamit akkor az ugy van, és összeveszünk, majx egyszer megnyugszik és ha mi sem történt volna. (semmi bocsánat, vagy hogy megbeszeljuk)

Nem... Kompromisszumot nem tudok vele sajnos, es ez nekem nagyon nagy probléma, beszéltem már vele erről, azt mondja, hogy okés meg fogjuk beszélni, de hogy én állandóan tagadok mindent (hát ami nem igaz azt jó hogy...) nem hogy elfogadnam, meg velem nem lehet beszelni stb. Na mindegy, vége az lett, hogy benne volt, hogy megbeszeljuk, de szerintem ennek alapnak kéne lennie, nem? Én megbeszelnem vele, ő elmondja az ő véleményét, vagy hogy hogy akarja, én az enyémet, és egy közös megoldás, én is engedek, ő is... Igy lenne az ALAP szerintem.. De vele nem lehet... :(

A másik meg, meddig várják míg ír / hív/keres? Én mikor jelentkezzek? Legutolsó üzenetet csütörtökön küldtem neki, hogy fog e írni, de meg sem nézte pedig elérhető volt, és nem válaszol.



2017. okt. 21. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Behisztizett .Ne keresd ha szeret akkor fog jelentkezni és megakarja majd beszélni a problémàt .Pedig az együttéléshez pedig kompromisszumkésznek kell lenni.Te az vagy de ő nem az .Sztem ez a vonat elment.Dobd ki .
2017. okt. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Behisztizett bizony... :/

Kíváncsi leszek mikor keres..

2017. okt. 21. 16:19
 3/6 anonim ***** válasza:

"nem nagyon lehet vele kompromisszumot kötni"


Az egyik legfontosabb dologra nem képes egy kapcsolatban. Kuka.

2017. okt. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Annyira gyerekes ez a "kíváncsi vagyok mikor keres" dolog. Mi pont ezért nem veszekszünk párommal, mert leülünk és megbeszéljük (vagy minimum facebookon pár óra múlva ha megnyugodtunk). Soha nem volt olyan 4 év alatt, hogy 1 napnál tovább ne beszéltünk volna. Pedig az én párom sem túl jó kompromisszumokban meg vitákban. De aki kibírja, hogy dacból ne beszéljen a párjával napokig, az nem szerelmes. Meg az se, aki állandóan hisztizik meg veszekszik valamin. Nálunk max havi 1-2 kisebb van, amit még aznap le is zárunk.
2017. okt. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nalunk is ritka.

1-2 havonta max

2017. okt. 21. 16:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyértelműen! De ugyana oldalon vagyunk.


Veszekedés oviban van.

2017. okt. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!