Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt miért tanácsolják mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért tanácsolják mindenkinek a szakítást?

Figyelt kérdés
Még a legjelentéktelenebb, apró problémák esetén is. Akik itt osztják az észt, mind hibátlan párkapcsolatban élnek és soha nem volt semmilyen konfliktusuk? Vagy ha volt, álmaik férfiját/nőjét is kidobták, mert aki nem tökéletes, azért nem érdemes teperni?
2017. okt. 21. 22:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Helyzet függő a dolog. Nyílán egy kép lájkolásáért nem szakít az ember,de hegy problémát az egyik fél nem akarja megoldani,akkor mit tegyen az ember. Egy párkapcsolat 2 emberről szól,ha az egyik passzív ez iránt,akkor a másik feleslegesen szenved.
2017. okt. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%

Én csak akkor szoktam ezt tanácsolni, ha a másik fél még csak nem is hajlandó megbeszélni a problémát, és játssza a sértődöttet.

Szerintem ez ebben az esetben teljesen normális, nem lehet minden csak az egyik és senki más a hibás.


22/N

2017. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem mindenki javasolja a rögtöni szakítást, azonban, van, amikor már tényleg az van, hogy muszáj ezt tanácsolni, pl. megcsalás, semmit érő kapcsolat esetén.

Van, akik egyszerűen csak megszokásból vannak együtt, annak úgy őszintén, mi értelme van? Ahelyett, hogy elválnának útjaik és mindenki lehetőséget kapna egy új boldog életre.

Van, aki egyszerűen nem meri meglépni ezt, és csak bátorításra vár.

Van, amikor egy kívül álló személy, az itt leírtakból hamarabb rájön, hogy mi a probléma, mint a kapcsolatban benne levő személyek.

2017. okt. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

azok, akik itt osztják az észt, nem kimondottan párkapcsolatban (hosszú párkapcsolatban) tapasztaltak, trollok, tizenévesek, és így tovább.


Vannak párkapcsolati alapigazságok.


- a szerelem egy idő után (a legkülönlegesebb eseteket leszámítva) elmúlik. Ez a biológia rendje. De nem feltétlen egy kapcsolat vége - érthető okokból kifolyólag.


- egy kapcsolatért tenni kell. 1 hónap után is, 1 év után, 10 és 20 év után is.


- a gyerekvállalás próbatétel. Semmilyen problémát nem old meg, ellenben sokat szül.


- a házasság nem old meg semmilyen párkapcsolati problémát.


- a nagy töréseket (megcsalás, tettlegesség, egyéb erőszak, sorolhatnám) kivételevél megfelelő kommunikációval szinte minden probléma megoldható. Ez jelenti amúgy a legnagyobb gondot.


- eldobni egyszerűbb, mint megjavítani. Ugyanakkor nem érdemes mindent megjavítani - viszont nagyon sok mindent érdemes lenne, amit mégis eldobnak.


- párkapcsolatban a szeretet ellentéte nem a harag, vagy a gyűlölet, hanem a közöny. Azon már nem lehet segíteni.

2017. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, de szakíts vele.
2017. okt. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem tanácsolják mindenkinek a szakítást.
2017. okt. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha ez megnyugtat, ja, a parom semmi olyat nem csinalt meg sosem, mint amik miatt itt szakitast szoktam tanacsolni.
2017. okt. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
A szakítás mellett legalább olyan gyakran felhozzuk, hogy beszélgessenek, kommunikáljanak egymással, élesszék fel a tüzet, csináljanak közös programokat, mozduljanak ki, stb... A szeretetnyelvek is gyakran feljönnek. De abban van igazság, hogy sokszor olyan elkeserítő, kilátástalan élethelyzetekről lehet itt olvasni, hogy egyszerűen nincs más ötletünk, csak a szakítás.
2017. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én a párbeszédet és a folytatást javaslom :)

Kivéve megcsalás

2017. okt. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Linkelj olyan eseteket, ahol indokolatlan a szakításra való buzdítás, ellenkező esetben az általad kifogásolt jelenség nem létezik.
2017. okt. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!