Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is ezt látja az utcán és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ezt látja az utcán és egyéb helyeken?

Figyelt kérdés

A nők ilyen +1-2 számmal jobb férfiakkal járnak tipikusan.

Tehát mondjuk egy 4-es nő simán 5-6os férfival jár, egy hármas is 4-6-al. Mondjuk, hogy átlag emberek mind nyilván. Mindenhol ezt látni. Tegnap is a buliba, ma is a közértben, tényleg mindenhol.

Fordítva egyáltalán nem jellemző. A fiúk és férfiak is tipikusan náluk igénytelenebb, kevésbé sportos, csúnyább nőkkel járnak.


A férfiak ezek szerint ennyivel többre értékelik a belsőt ?

Ez szerintetek azért van mert a nők tényleg kedvükre választhatnak szinte ? Mennyit vár egy nő tipikusan hogy kifogjon egy nálánál jobb kategóriájú férfit ?



2017. okt. 22. 15:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
68%
Milyen érdekes, hogy én ennek pont az ellenkezőjét látom. Szép nőket csúnya pasikkal.
2017. okt. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Én Budapesten lakom és itt mindenhol ez van. Tiniktől kezdve a középkorúakig. Nyilván engem a fiatalabb korosztály érdekelne mert késő 20as vagyok. Mondjuk egy 5ös vagyok kb és szeretnék legalább 5ös barátnőt de azok már ilyen 7es srácokkal járnak.
2017. okt. 22. 15:22
 3/30 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az a tipikus élményem hogy a jó csajoknak jó pasijuk van.
2017. okt. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%
Azt látod, amit látni akarsz. Én egymáshoz illő emberelet látok párban a legnagyobb arányban. Milyen az a 4-es nő 5-ös férfival? Az az egy pont különbség miből adódik? Értelmetlenségeket írsz.
2017. okt. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Én nem látok számozott kategóriákat az utcán, meg szinteket. Két embert látok, akik valamiért úgy döntöttek összefonják az életüket. Soha nem soroltam sem magam, sem a párjaim kategóriákba.
2017. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

62%: Igen van olyan is. De a jó csajok mindig jobb pasival vannak együtt tipikusan illetve egy bizonyos szint felett full külső és jó anyagi háttér. Legalább is én meg ezt látom és ezalatt drága ruhákat és drága autót értek ami persze lehet apucié azt már nem tudom.


74% Leírtam. Átlag nő: igénytelen smink, igénytelen ruhák. Nem sportol = aránytalanul gebe, vagy túlsúlyos. Nincs túl szép arca. Haja is olyan szedettvedett. Nyilván nem buliban de mondjuk a közértben így nézett ki.

Átlagos férfi: Jó ruhák, igényes megjelenés. Tiszta cipő, fésült haj. Nem izmos, de azért nincsenek rajta feltűnő javítanivalók, kis pocak mondjuk. Tiszta nem kifakult ruhák. Átlag magasság nagyjából.


A leírt nők ezeknél jobb férfiakkal voltak.

2017. okt. 22. 15:29
 7/30 A kérdező kommentje:
78% Oké de ezekben a párokban a férfi mindig jobban néz ki és szerintem ez így nagyon nem frankó pláne hogy a nők viselik a szebbik nem kifejezést.
2017. okt. 22. 15:30
 8/30 anonim ***** válasza:
97%
Ez hülyeség. Azt veszed csak észre, ami alátámasztja az elképzelésedet.
2017. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
96%
Te mindent kielemezgetsz? Lazíts már egy kicsit, nem mindegy, hogy kinek milyen párja van? Magaddal foglalkozz. Amúgy meg akit te átlagosnak látsz, az lehet másnak fullos, vagy fordítva.
2017. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
97%
Hát nemtom, szerintem a közeli boltba kenyérért senki nem úgy ugrik le, mint ahogy suliba/melóba jár, buliról nem is beszélve. :D Most pl énis régi farmer vmi póló és pulcsiban megyek le a 20 m-re lévő boltba smink nélkül, egyszerű szedettvedett konttyal, arra a 20 percre nem fogok fél óráig öltözködni és sminkelni. hülyeség ebből kiindulni..
2017. okt. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!