Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan haragszom vagy engedje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom vagy engedjem el?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élek a párommal aki mozgássérült.Az anyukája megígérte,hogy elhozza hozzánk amikor nekem iskolai szünetem lesz.Viszont nem rég mondta vissza az anyukája,hogy mégse hozza el mert ő inkább randizni akar menni(a szülei elváltak a páromnak).Ezzel nem lenne semmi baj ha nem ígérte volna meg,hogy elhozza hozzám azt se mondhatja,hogy amikor megígérte tudta,hogy őt randizni hívják mert akkor még nem beszélte meg a randit a partnerrel hanem nekünk mondta,hogy elhozza.Az anyukájáról tudni kell,hogy igen válogatós nem ragad meg egy pasi mellett ő nagyon sokszor randizik mindig mással tehát azt se lehet mondani,hogy a párjával randizik hanem csak eggyel a sok randi partnere közül.Kicsit rosszul esett,hogy megígérte és nem tartja be a szavát hanem inkább a pasit választja utána meg nekünk meséli,hogy milyen rossz volt a randija mert így szokta.Én nem tudom megoldani az utazást most mert azt hittem,hogy ők jönnek.Nem tudunk megkérni senkit,hogy hozza le csak az anyukáját.Kicsit megsértődtem az anyukájára mert rosszul érintett,hogy nem a fia boldogságát tartja szem előtt hanem inkább a pasiét persze azt is megértem,hogy ő is boldog akar lenni de tudván tudta,hogy akkor akarunk mi is találkozni amikor ő randit szervezett.Nagyon jóban vagyunk az anyukájával így nem értem miért tett keresztbe nekünk azóta is velem kedves,érdeklődő.Nem akarok hisztisnek tűni de ez egy kicsit rosszul esett. Jogosan vagy csak én reagálom túl?
2017. okt. 23. 20:37
 1/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
90%

Szerintem ha beszélgettek az anyukájával mindig hozd szóba a dolgot, hogy de jó lett volna együtt lenni a barátoddal, annyira vártad, és sóhajtozz szomorúan, bánatosan, mint akinek összetört az álma. Lehet lelkiismeret furdalása lesz és a végén mégiscsak elviszi.

Ne tegyél az anyukának szemrehányást, ezt úgy ad elő, mintha senki nem tehetne arról, hogy így jött ki. Ha mást nem szerintem rosszul érzi majd magát miatta.

2017. okt. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a haragod, viszont én a helyedben próbálnék megoldást keresni. A szünet majdnem 10 nap. Gondolom, anyuka nem tíz naig 0-24-ben fog randizni, így esetleg más megfelelő napot keresni? Vagy más eszközzel, emberrel megoldani? Vagy te próbálnád átrendezni a programjaidat, mert gondolom te sem vagy elfoglalt 9-10 napig 0-24-ben.
2017. okt. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

Ennyit arról, hogy a szerelem mindent legyőz.

31/f

2017. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, a szünet nem egy nap, mint a randi. Másik napon kéne megoldani.

A manipulálást és bűntudatkeltést hanyagold, mert szánalmas dolog. Inkább azt kérdezd meg, másik napon le tudná-e hozni a barátod.

2017. okt. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Talan anyuci is felszabadultabban randizhatna, ha elotte lepasszolna a gyermeket, nem? En legalabbis magambol indulok ki, igy tuti nem tudnam jol erezni magam ugy, hogy tudom, hogy kozben neki rossz... Viszont ha elotte elvinnem ot is a szerelmehez, mar nyugodtan mennek randira, hisz tudom, hogy jo helyen van addig, es o is boldog.

Sajnos a fius anyukak 99,9%-a a szivuk melyen eleg kocsog, szinte mind felti a fiat az uj notol, aki elszerette toluk az egyetlen tokeletes ferfit - lehet itt is ez van a hatterben, nem?

2017. okt. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó tőlem szerintem nem félti a fiát tudja,hogy jó kezekben van.Szerintem másról lehet szó szerintem nem akar szétszedni minket mivel engem szeret ő maga mondta.Mindig kedves volt velem és sose ártott nekem vagy a kapcsolatunknak.(:
2017. okt. 24. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!