Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van e esélyem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van e esélyem, hogy újra egy pár lehesünk a voltommal?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy A veszekedéseink miatt faképnél hagyott és elköltözött másik albérletbe de nem rég kijelentette odaköltözhetek hozzá deegyenlőre nem párként. Bár ahogy viselkedik velem az olyan mintha újra egy pár lennénk. Sok mindent megenged nekem mostanában olyat is mit A kapcsolatunk alatt egyszer sem pedig tudja szeretem azokat A dolgokat. Azt mondta egyenlőre nem kell neki senki majd az idő megoldja. De akkoris rosszul esik nem akarja kinyilvánitani de mikorida vokt nyaralni pár napot akkor is Azt mondta hiányzom neki. Ha ügyes leszek és figyelek ne kövesem el megint A hibáimat ami miatt voltak A veszekedések akkor szerintettek van e esélyem újra járjunk és ki is nyilvánitsa? Legutoljára úgy bucduzott el tőlem lefekvéskor mikor kapcsolatunk elején volt. Azt kérte ne erőltesek semmit hagyjam mindet az időre.

2017. okt. 24. 01:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

xxxx’DDDD

Bocs, de ennyit bírtam írni. xD

2017. okt. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Konkrét válaszokat várok hülyedégektől kiméljetek meg köszönöm
2017. okt. 24. 01:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Irigyellek... Én a saját helyzetem látva a válasz :igen.
2017. okt. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Igen, van, csak felnőttnek nem nevezhető (=normálisan kommunikálni képtelen, játszmázó, tini-szinten rekedt nyomorékok vagytok).

Na ez normális válasz? Csak mert ez az igazság.

Első voltam.

2017. okt. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az egyessel, ez az egész amit csináltok, nagyon gyerekes.
2017. okt. 24. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
aaaaaaaa - tessék, itt van néhány kicsi "a" betű. Legközelebb használd nyugodtan őket is.
2017. okt. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges, sőt még az ellenkezője is...ezt jobb , ha tudod.
2017. okt. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nyomorékok nem vagyunk az, hogy esetleg talán sikerül helyrehoznunk mit elrontottunk nem bűn. Amúgy sajna a telefonom írja valami miatt át az a betűket nagyra mikor ilyen a kedve és nem tudom miért. Már máskor is zavart pedig nem ocska készülékem van mert Sony xperia M2
2017. okt. 27. 06:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!