Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Nők ez jól sül majd el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők ez jól sül majd el?

Figyelt kérdés

Épp bekülni szeretnék egy ordenáré veszekedés után.

Lassan 1 hónapja nem beszéltünk érdemben, senki nem tud semmit a másikról, úgyhogy adhoc jelleggel írtam egy sok oldalas szerelmeslevelet és most kapta meg óra közben ezt:


[link]


Nem volt megcsalás, csak veszekedés... De az elég csúnya.

Mik az esélyeim?

Hogy fogadnátok? :D



2017. okt. 24. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Óra közben? Kétesélyes. Nem mindenki szereti, ha rászegeződik a publikum figyelme, van, akinek ez zavarbaejtő. A virág szép, de ismered, ezt így, mennyire fogja értékelni.
2017. okt. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Igazából nem értem hogy a férfiak miért hiszik azt hogy pár virágszál mindent megold... Ismerek olyan férfit aki hetente egyszer meglepi a párját egy csokorral, csak úgy. Így kellene, nem csak akkor amikor féltitek a kapcsolatot.
2017. okt. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
1 hónap után? Ne sok jóra számíts egy virágcsokortól. Ez csak egy gesztus, nem több, mintha adnál neki egy radírt. A te képzeletben ez a legromantikusabb gesztus, de nála valószínűleg nem.
2017. okt. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem fűzök hozzá világmegváltó reményeket, de sokszor hallom, hogy valakinek a "teperés" kimerül az ingyenes facebook üzenetekben...

Ezt azért egy más szint volt leszervezni

2017. okt. 24. 14:13
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
H 1 hónapig nem beszéltem a másikkal, azt nem 1 virágcsokorral oldanám meg... És igen! Van, h többet ér 1 ingyenes facebook levél, ami ŐSZINTE és nem egy pár szál virág.. A szavak többet érnek mindig! Szerintem egy találkozót szervezz meg, egy mély beszélgetéssel megspékelve. Persze virágot így is vihetsz neki, de ne ezen legyen a lényeg, mert megerőltetted magad és elmentél virágot venni...
2017. okt. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze. Ez csak egy dolgon múlik, semmi máson: hogy vevő-e rá. 1 hónap után baromi nagy veszekedést és érdemi kommunikáció nélkül én azt mondanám, hogy nem. Aztán majd elválik.
2017. okt. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szerintem nem lesz vevő rá, személyesre meg passz.

De legalább a lelkiismeretem mostmár így megnyugszik.

2017. okt. 24. 14:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert küldtél neki virágot, attól meg fogsz nyugodni? Gratulálok... Semmi olyan, h akkor beszéljétek át és kérjetek egymástól bocsánatot? Szép kis lelked lehet.. :)
2017. okt. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az a célja nyilván, te! #9

Nem kell minden többféleképpen értelmezhető dologból a legrosszabbat idehányni.

De nyilván nem erőszakoskodik az ember ha nem látja úgy a másik a szitut

2017. okt. 24. 14:39
 10/10 A kérdező kommentje:
Jav.: #8
2017. okt. 24. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!