Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok belé, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé, de nem akarok vele összejönni, lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel règóta barátok vagyunk. Most lehet, hogy megtetszett, de nem akarok vele összejönni, mert szerintem nem illünk össze és nem is tudnám elképzelni vele magam, mégis bejön.

2017. okt. 24. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze, velem is volt ilyen, csak azért nem akartam összejönni vele mert ő nem az a tipus volt aki sokáig megmarad egy nő melett.
2017. okt. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van ilyen
2017. okt. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen. Lehet csak egy fellángolás.
2017. okt. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy már egy ideje tetszik és egyre jobban ragaszkodom hozzá. Mit csináljak, mert ez már káros a barátságunkra nézve.
2017. okt. 24. 15:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez nekem értelmezhetetlen. Szomjas vagyok, de nem akarok inni. Mit tegyek? Lehet, hogy megtetszett?..."nem illünk össze és nem is tudnám elképzelni vele magam"... ilyenkor van az a kínos szituáció, hogy a szíved felülírja a sok hülyeséget ami a fejedben kering :D
2017. okt. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, lehet:D

Az van, hogy tetszik meg vele akarok lenni; DE egyáltalán nem tetszik az a gondolat, hogy mi együtt vagyunk mint pár.

Nagyon össze vagyok zavarodva, ráadásul biztos, hogy csak barátként tekint rám szóval elég hülye helyzet ez.

2017. okt. 24. 17:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Tisztázd le magadban higgadtan hogy pontosan mit is szeretnél. Ha biztos hogy nem akar többet mint barátság, te viszont továbbra is epekedsz utána, akkor jobb lenne egy kicsit jegelni a kapcsolatot míg elül a por. Ha mégis akarna valamit, akkor meg dönts, hogy ezt te is szeretnéd-e. Lehetőleg ne kívülállók véleményére alapozva.
2017. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Persze.

Én is ismertem olyan nőt, aki khmm... alul-felül megdobogtatott. Viszont mivel tudtam, hogy kapcsolatban egyszerűen kicsinálnánk egymást, hagytam a dolgot a fenébe: nekem nem kell a "rózsák háborúja".

2017. okt. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ti NŐK olyan furak vagytok....:)

Különös dolgokat csináltok és semmi sem jó nektek....miért?

2017. okt. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jó tudom, furcsa helyzet

De ilyen tényleg létezik:D

2017. okt. 25. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!