Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyek túl ezen a kocsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek túl ezen a kocsi őrületen?

Figyelt kérdés

5 eve vagyunk egyutt parommal. Nagyon jol megertjuk egymast es nagyon szeretjuk is egymast. Mindent megtennek erte. De viszont kb 1-masfel eve allandoan a kocsival van elfoglalva. Tobb kocsija is volt mar de mindnek volt/van valami problemaja. Ejjel nappal ezen jar a feje ami mar kihat az en idegrendszeremre is. Rengeteg hibaja van a mostani kocsijanak is es nagyon sajnalom hogy ilyen szomorunak kell latnom ot mivel minden energiajat/penzet ebbe fekteti bele. Annyira probalnek neki segiteni de sajnos nem tudok es igy en is elvagyok keseredve. Neha pedig majd fel robbanok hogy ennek sosem lesz vege.

Ti mit tennetek?


2017. okt. 24. 19:33
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Valamint azt meg kihagytam hogy en mar szeretnek fontosabb dolgokba is belemerulni mint pl: csaladalapitas,osszekoltozes. De sajnos neki ez meg megsem fordul a fejeben ugyanis " meg rengeteg dolgot kell javitani a kocsin" igy a koltsegvetesbe nem fer meg bele.
2017. okt. 24. 19:35
 2/25 anonim ***** válasza:
72%

párod helyében olyat vennék aminek nincs hibája. Pont.

Nem akarnám én fizetni a helyi márkaszervíz bérleti díját és fűtését..érted. :V

2017. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
30%
Milyen kocsija van?
2017. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyfajta menekülés lehet a részéről szerintem. Oké, hogy mi férfiak alapvetően szeretjük az autókat, nyilván van köztünk, aki utálja, de ez már túlzás. Biztos, hogy minden rendben van a kapcsolatotokban? Egyébként, ha ez egyre jobban kezd elfajulni, akkor nem biztos, hogy megéri vele maradnod. Minden más a háttérbe kerülhet. Végső esetben lehet, hogy a kipufogót fogja farkalni.
2017. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
22%
Vegyen Toyotát, gond megoldva.
2017. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
27%
Vegyen hondat de ne valami lepukkant hulladékot azt kész :))
2017. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

En is ezt mondtam neki hogy olyat kellene mar venni vegre aminek nincs hiabaja. Mert amennyit mar ezekre rakoltott annyibol vehetett volna egy olyat amire nem kell kolteni legalabbis nem ennyit. De sajnos rosszabbnal rosszabb kocsikba vagja a fejszet. Tenyleg nincs gondom a kocsikkal meg ezzel a kocsi orulettel de ugyerzem hogy mar en is szomoru meg lelkibeteg vagyok miatta mert annyira szeretnek neki segiteni valahogy de sajnos en sem allok ugy anyagilag. Nem tudom mit csinaljak :( ugy erzem sose lesz vege.

Koszonom az eddigi valaszokat!

2017. okt. 24. 19:52
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Leharcolt BMW-ket vesz vagy mindig mást, csak mindig rosszat? Sajnos vannak olyanok, akik ugranak, mikor látják, hogy egy 25 éves BMW-t, Mercit vagy Audit pár százezerért meg lehet venni, utána meg nem győznek rá költeni, mert hullik szét. (Nincs bajom ezekkel a márkákkal, de a régi, olcsó példányok mind pénztemetők.) Ha erről van szó, akkor megpróbálhatsz beszélni a fejével, hogy neked nem kell prémiummárka, beéred akár egy régi Swifttel is, csak menjen és legyen megbízható, talán így hallgatni fog rád. Egyébként tényleg valami Suzuki/Honda/Toyota lenne a legjobb megoldás (más márkából is van bőven megbízható darab, de ezekből lehet a legnagyobb arányban jót kifogni), de vigyen magával valakit vásárláskor, aki ért hozzá, mert látszólag elég könnyen belenyúl a rosszba.
2017. okt. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Igen sajnos BMW.

Nekem meg egy trabant is jolenne mindig azt mondtam csak guruljon. De o neki hiaba mondom neki csak ez az egy kocsimarka letezik es nem akar masra valltani hiaba mondok barmit is. Mar azt is mondtam neki parszor mergemben hogy nem akarok tobbet a kocsiairol hallani de latom hogy mindig ezen jar az agya igy megprobalok mindig segiteni de csak magamat kinzom ezzel is :/

2017. okt. 24. 20:02
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van pár beosztottam akik mondjuk úgy nem túl okosak. Na ezek veszik a kocsikat van akinek 5 rossz autója is van szerintük ez így normális.

Ilyenkor arra tudok gondolni hogy a párod is ilyen agyban light kategória. Nem tudja mit csinál goze sincs semmiről csak fizet feleslegesen mások levetett hulladekaiert . Bocsánat hogy degradalom de... Ez tipikusan a szellemileg gazdaságos emberek viselkedése.

2017. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!