Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mire gondolnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire gondolnátok, ha egy pasi hosszasan nézne rátok, de nem érintene meg egyszer sem? A szituáció teljesen hétköznapi beszélgetés

Figyelt kérdés
válaszokat köszi
2017. okt. 24. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Én esetem: hmm fel kéne állni, és adni neki egy puszit, onnan majd eldönti.


Szerencsére nem álltam fel, és adtam neki egy puszit... bár az már egy másik, fájdalmasabb történet.

2017. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert mi lett?
2017. okt. 24. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:
leginkább azt, hogy ez egy teljesen hétköznapi beszélgetés, semmi más
2017. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
világos. értem.
2017. okt. 24. 22:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom kérlek, szerintem egy "teljesen hétköznapi beszélgetés" során mindenki a másikat nézi (kommunikáció, szemkontaktus ugye...) és senki sem fogdossa vagy taperolja közben a beszélgetőpartnert.


A beszélgetés az CSAK beszélgetés. A hétköznapi beszélgetés meg pláne.

2017. okt. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és ha egy büntetett előéletű ember teszi mindezt?
2017. dec. 9. 11:43
 7/8 anonim ***** válasza:
A büntetett előéletű emberek is a beszélgetőpartnerüket nézik, mint mindenki más.
2017. dec. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól teszi. Engem ne fogdosson random ember.
2017. dec. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!