Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van párom, mégis csúnyának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom, mégis csúnyának látom magam. Ez már így marad?

Figyelt kérdés

Kb óvodás koromban kezdtem észrevenni, hogy messze elmaradok külsőleg a többi lánytól, és bár a kamaszkorom vége felé némileg sikerült kikupálódni, azért nem teljesen.

Az arcom átlagos, nincs rajtam semmi feltűnően csúnya, de feltűnően szép sem sajnos.

Szóval, ha összehasonlítom magam más lányokkal, akkor többnyire azt látom, hogy ő szebbek nálam.

Annyi szerencsém van, hogy elhízva nem vagyok, az alakom átlagos.

Viszont amiben megintcsak rosszabb vagyok másoknál, hogy ha meggebedek sem tudok ápoltnak, rendezettnek kinézni.

Ha csak kilépek az utcára, máris kócos a hajam, meg kell igazítani a ruhám két lépés után, fél óra elteltével valahogy még sem úgy áll rajtam, ahogy elindultam. A mosdó meg rémálom, igyekszem rendbeszedni magam pár óránként, de borzalom látni, hogy hiába sminkelek, minden bőrhibám látszik, a hajam égnek áll, míg az összes többi lány a nap végén is ugyanolyan rendezett, mint amikor megérkeztek reggel.

Van párom, szerinte nincs velem semmi baj, de még a lány barátai és exei is sokkal szebben néznek ki nálam.


Sose fogok már máshogy érezni?


24l


2017. okt. 24. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nimcs önbizalmad, nem szereted magad.

Foglalkozz önismerettel és szeresd magad. :)

2017. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
...vagy csak simán csúnya vagy
2017. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7%

Nem, ne aggódj, nem fog így maradni.


A párod hamarosan el fog hagyni, mert nem lesz képes együtt élni a kisebbrendűségi érzéseddel, és a testképzavaroddal.

2017. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért jön mindenki a testképzavarral...

Szerintetek nem létezik csúnya ember, vagy mi?

Egyébként meg csúnyának is lehet odaadó, szerető párja, erre én vagyok az élő példa. :3 Szóval fel a fejjel!


22/N

2017. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is folyton azt mondják, hogy önbizalomhiányos vagyok.. nem, egyszerűen csak csúnya. Sajnos vannak ilyen emberek.

De legalább van barátod, aki így is szeret, szerintem barátkozz meg ezzel a gondolattal.

2017. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!