Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érzett már így, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzett már így, hogy a másik fél éretlenebb?

Figyelt kérdés
Azt érzem, hogy a barátom éretlen, gyerekes hozzám. Nem tudnám megmondani, hogy konkrétan miért. Céltudatosabb, mint a kortársai, jó gondolatai vannak, értelmesen témákról tud beszélni, értelmes hobbijai vannak, de valahogy mégis azt érzem, gyerek hozzám. Ő az a típus, aki 2 hét "tömény" (rengeteget beszélgettünk, meg tudtunk már az elején nyílni egymás előtt) ismerkedés után megfogta a kezemet, következő alkalommal végül én csókoltam meg. Úgy érzem, egy határozottabb, férfiasabb személy kellene nekem. Ismétlem, nem gyerekes, de valahogy mégis... Mindketten 21 évesek vagyunk.
2017. okt. 24. 22:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem azzal volt bajom az említett példában, hogy lassan haladtunk, hanem olyan volt, mintha egy ilyen általános iskolai ismerkedés lenne.
2017. okt. 24. 22:09
 2/5 anonim ***** válasza:
6%

Te az a fajta vagy, akinek semmi sem jó ugye ? :)

31/f

2017. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem éppen, az exemmel például nem volt bajom :) De több embernél előfordul, hogy ezt érzem (akár párkapcsolat, akár barátság témában), és velük valahogy nem tudok olyan jól ellenni. Kíváncsi vagyok, másnak volt e már ilyen tapasztalata.
2017. okt. 24. 22:29
 4/5 anonim ***** válasza:
A nők hamarabb érnek agyban. Célszerűbb pár évvel idősebbek között keresgélni, akkor nem lesz ez az érzés. Bár én egész életemet ebben az érzésben éltem le, mindig érettebb voltam a koromnál. Ha nem érzed ebben a kapcsolatban jól magad, sok dolog van, ami miatt nem szeretnél a mostani pároddal maradni, akkor keress pár évvel idősebbet.
2017. okt. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy "gyerekes"... :D
2017. okt. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!