Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek, ha barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha barátnőmet zsarolja az exe?

Figyelt kérdés

Már másfél éve szakítottak, erre 2 napja elkezdte zaklatni, miután az anyja megadta neki az új számát, hogy cserélje le a facebook-os borítóképét(!) mert neki nem tetszik, és ha nem teszi meg, akkor feltölti valahová a pucér képeit. Ezt követően barátnőm megtette. Nyilván engem nem a kép lecserélése zavar, hanem hogy úgy ugrál, ahogy más férfi fütyül neki.


Elmondtam neki, hogy mindegy mivel zsarolják, 1) nem kéne neki engedni, 2) ha volt olyan idióta, hogy egy ilyen elmebetegnek ilyen képeket küldött, akkor meg is érdemelné, hogy kirakja.


Magától értetődő lenne a gyerek szarrá verése, de valami Isten háta mögötti városban lakik Erdélyben, csak dolgozni jár át ide minden nap, de azt se tudom hová.

Barátnőm pedig feljelenteni nem akarja, mert "mostmár nem fog többé zaklatni", és attól fél, hogy akkor kirakná a képeit.


23/F 20/L


2017. okt. 25. 09:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Feltalálták a rendőrséget, még a 60-as években...
2017. okt. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Most azt tudom leírni, hogy mi a lpgikus szerintem/én mit csinalnék.

Nem engednék neki. Anyámat úgy leszúrnám mint a pengős malacot. Hogy lehetett ilyen hülye???

Na mindegy. Aztán ha kikerülnek a képek. Na bumm. Te úgyis láttad már meztelenül. Mások meg gondoljanak amit akarnak. Majd a kikerült képekkel rendőrségre és feljelenteni. Nagyjából ennyi.

Bár annyit hozzátennék, hogy pont ezért nem küldtem soha senkinek meztelen képet. De ez eső után köpönyeg.

2017. okt. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Sokat a rendőrség úgyse csinálna. Ez egy jelentéktelen pitlák ügy lenne. Neked meg lehetne annyi eszed seggdugasz létedre hogy nem kívánsz a barátnődnek olyat hogy az internet szégyene legyen...

De neked se volt gyerekszobád

2017. okt. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Barátnőd kétszer is remekül beválasztott.
2017. okt. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Diavolino44 ***** válasza:
57%
#3 oke, de akkor ebbe a helyzetbe mi fszt csinalsz? Nem tudsz semmit kezdeni, csak az a lehetoseg van, hogy nem engedni a zsarolasnak.
2017. okt. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez egy tipikus 22-es csapdája. Én felhívnám és megkérném hogy törölje. (felvennem az egészet).
2017. okt. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Fel kell jelenteni. Voltam hasonló helyzetben, a feljelentésig nem jutottam el, de utánaérdeklődtem, és foglalkoznak vele.


A barátnődnek nem kellett volna hagyni magát. De te is lehettél volna tökösebb...

2017. okt. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Na de mi volt a facebookos borîtó képe???
2017. okt. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Jelentse fel.


Ha én pasim lennél, egy ilyen után kiröhögnélek, kis dedósnak hívnálak és elküldenélek/elmennék.

2017. okt. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Voltam hasonló helyzetben mikor zaklatta az exe a barátnőmet.Eltörtem a karját utána nem zaklatta többé és engem se mert felnyomni hogy bántottam. Legalább ennyiben tökös volt.
2017. okt. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!