Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek? Szakítanátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Szakítanátok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mit tennétek, ha a barátotok azt mondaná összefutott egy lánnyal, aki régen tetszett neki, és úgy érzi talán érez még iránta valamit, de megnyugtatna, hogy nem kell féltékenynek lenned, mert tudja, azzal a lánnyal sosem működne és egyébként is ahhoz a lányhoz, kevésnek érezné magát mindig is. Mellé az egyszerűség kell, mint amilyen te vagy. Mit tennétek?

2017. okt. 25. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen végtelenül megalázó megszólalás után valszeg azonnal elmenne tőle a kedvem, többre becsülöm magam annál, hogy egy ócska pótlék legyek.
2017. okt. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Na ha nekem valaki azt mondaná, hogy én vagyok az egyszerűség akkor mehetne is.

Ha szereted ne szakíts vele, és ha úgy érzed ő is szeret.

Beszéljétek meg mit értett egyszerűség alatt.

Nem tudom, hogy miért mondta el a lányos sztorit, azért mert őszinte akart lenni vagy mert bántani akart?


Ezeket beszéljétek meg!

2017. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Ezt a kérdést nem lehetne átrakni a tini kategóriába?
2017. okt. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3# Nem, mert 20 év körüliek vagyunk.

2# Valami olyasmit mondott, hogy úgy értette az egyszerűséget, hogy mellettem jobban önmaga tud lenni, mint azzal a lánnyal, mert vele úgy érzené, többnek kell lennie, valakinek, aki nem ő.

2017. okt. 25. 13:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Megmutatnám neki, hol van az ajtó. De komolyan.
2017. okt. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem lennék senkinek a ló jelyetti szamara. Ha a másikkal nem is jönne neki, az engen nem érdekel, itt azonnal véget vetnék a kapcsolatnak. Azért ennél jobban tisztelem magamat.
2017. okt. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ezt akárhogy fogalmazza át ezt jelenti: "Az a csaj egy bombanő,nála nincs esélyem mert jobb pasikat akar. Te itt vagy helyette,mert bacni azért kell valakivel,nameg egyedül olyan ciki."


Szóval ahogy többen is írták,ezek után nem lennénk kapcsolatban.

2017. okt. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Megadnám neki a fejlődés lehetőségét a bombázója után futkosva, amit immáron szingliként tehet.
2017. okt. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező a véleményem az, hogy hagynám a fenébe. Viszont nekem sokat segítettél, hogy ezt kiírtad, mert tudom, hogy az én esetemben másik férfi után kell néznem, hasonlóan nyilvánult meg, és mi az hogy egyszerűség?
2017. okt. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kidobnám azzal a lendülettel.


Mert ha lesz rá módja simán elhagy valaki jobbért.

2017. okt. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!