Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt? Mas is volt ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
11 eve vagyok egyutt a parommal,tavaly hazassodtunk ossze,iden pedig megszuletett az elso gyermekunk. Ugy erzem h megvaltozott a kapcsolatunk,nyilvan mar nincs annyi idonk egymasra,mint azelott ez nyilvanvalo. De erzem h megvaltozott valami,mar nem olyan mint regen... nem erint meg “csak ugy” mint regen,kevesebb a csok, na es persze a szex is. Ha van akkor is max heti1x,de ugy h engem “otthagy”;kozben nem is vegeztem... szoval nagyon mas lett. Oke hogy megvaltoztat egy kapcsolatot egy gyrek,na de ennnyire? Elso babasok,nalatok is igy van? Sokszor arra gondolok,hogy van valakije, de sose talalok semmit... szerintetek?Mi a velemenyetek errol ferfiak?

2017. okt. 25. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Otthagyni csak úgy hatalmas taplóság. Egy alkalmi szexpartnerrel se tenném meg, nem hogy a feleségemmel. Csak úgy derül ki, mi a baj, ha beszélgettek. Ha ketten nem boldogultok, keressetek fel egy szakembert!
2017. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Kommunikáció, tudatosabb élet, ingyenes segítség igénylés tőlem.
2017. okt. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Mióta viselkedik így? Amióta megszületett a baba? Lehet nehéz neki belerázódnia ebbe az új szerepbe, 10 évig csak ketten voltatok. Mindenképp üljetek le nyugodtan beszélgetni erről, öntsd ki a szíved, mi az ami zavar, mesélje el mi a baj. Nem kell rögtön megcsalásra gondolni.
2017. okt. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nehany honapja viselkedik igy,oke h faradt a munka miatt,meg h sok a teher rajta... de basszus akkor is rajtam es a baban kell kitolzenie?!
2017. okt. 27. 10:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokan csak akkor jönnek rá mekkora plusz teher egy gyerek mikor megvan.Aztán jön a kevés szex,veszekedés,félredugás,válás.
2017. nov. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megundorodott toled...en biztosan elhagynam, megalazonak ereznem,hogy leepul minden fizikai kontakt vele.Ne pocsekold rá a noisegedet!
2017. nov. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én rögtön arra gondolnék hogy félredug .De az is lehet hogy màr kell neki az ujdonság és még nem dugott félre csak tervezi és érzi hogy msr nincs oda érted .Sztem beszéld meg vele ne hagyd rá elvégre van közös gyereketek .
2017. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!