Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon "lehúz" a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon "lehúz" a párom a problémáival, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Beszèljük meg, tudom, de lelkileg most túl èrzèkeny ehhez. Amióta együtt vagyuk folyamatosan èrezteti velem, hogy nem vagyunk egy szinten (nyelvvizsga hiány miatta diplomámat nem adják ki- viszont, az elmúlt

2 èvben több tanárnál, tanfolyamonjártam, èrtem a nyelvet, napi szinten használom de a vizsga nagy tètje miatt bepánikolok ès eddig 4* nem sikerült.) Emiatt folyamatosan piszkál, èrezteti,hogy többet vár el, nem èrti, mi olyan nehèz ebben. Sajnos megfelelèsi kènyszerem van. Mellette kb kis senkinek èrzem magam. ( + gazdagok a szülei, ami miatt egyèrtelműnek vesz dolgokat tőlem is, amit egyedül pl nem engednèk meg magamnak) Ez hogy jön ide? Úgy, hogy a fent vázolt "alsóbb kategóriám " miatt nem merek szólni neki. Olyan èrzès, mintha örülnöm kellene, h velem van. Nem tudom ezt szándèkosan èrezteti vagy sem. Napok óta azt hallgatom, mennyire rossz az èlete, mennyire nincs kedve semmihez. Tavasszal volt orvosnál, kapott enyhe antidepresszánst, amitől jobban lett, de szeptember vège óta nem szedi, mert azt mondja, jól van nèlküle.+kiderült, nagypapájának csak hónapjai vannak hátra.

Az elmúlt kèt hètben az èletünk nem szól másról, csak arról, hogy próbálok lelket önteni belè. Tudom, hogy mellette kellene állnom, de nem megy, ilyen hosszú távon, 0-24 órában nem.

Az állapota miatt beszèlni sem merek erről, fèlek, hogy a támogatásom hiánya miatt kidob.

22L 23F


2017. okt. 25. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
pusztító kapcsolat. lépj ki
2017. okt. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindjárt lesz arról egy kérdés, hogy "Jaj, ti miért tanácsoljátok mindenkinek, hogy szakítson?"

Most viszont ez jön, én nem maradnék benne ebben a kapcsolatban. Azt megérteném, hogy a papája miatt szomorú, és ha csak ez lenne, akkor támogatnám, DE ő veled is úgy viselkedik, mintha felsőbbrendű lenne.

Hidd el, jobb egy olyannal lenni, aki elfogad és szeret, ahogy vagy.


22/N

2017. okt. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt ne engedd, hogy "lehúzzon". Oké, nem tanácsolom, hogy hagyd el, de így jobb lesz? Más probléma esetén is elő fog ez jönni.
2017. okt. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2%
Nem gyógyszereket kellene szednie, hanem minden késő délután-kora este suli/munka után otthon felbontania egy üveg bort és meginnia. Vény nélkül kapható.
2017. okt. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 100% hogy szakítanék. Elég volt 16 évig. A végén majdnem nekem is pszichiáterre volt szükségem.

A mostani kapcsolatom vidám, feszabadultan tudunk örülni az élet apró dolgainak, nem vágyunk pénzre, vagyonra, luxusutakra, csak egymásra.

Ha maradsz rá fog menni az egészséged. Találjon magának olyat akivel egymás vállán kisírhatják magukat.

2017. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj.
2017. okt. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mérgező kapcsolat, lépj le. Nem jótékonysági központ vagy.
2017. okt. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hã ez minden oldalról szärul hangzik...
2017. okt. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én aszondom kérlek, hogy legyen elég a jófiúskodásból: ez a pcsa nem szeret téged, hanem csak kihasznál és tönkretesz.


Vágd ki a depressziójával együtt, hogy a lába se érje a földet, oszt keress egy olyan macát, aki melléd áll - aki mellé neked is érdemes odaállnod.

2017. okt. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ha depressziós valóban, akkor ez van, undokoskodik, negatív, piszkál, érdektelen. Férfiaknál így jelenik ez meg, és nem a sarokban gubbaszt. A gyógyszer újbóli szedésére kéne rávenni, ha van energiád erre. Érthető, ha nagy teherként éled meg a betegségét, a nyelvvizsgára készülés idejében talán jobb, ha nem beszéltek és magadra koncentrálsz.
2017. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!