Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek? Hogy éreznétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Hogy éreznétek?

Figyelt kérdés
Van egy gyenge lábakon álló kapcsolat. Pár hónapos. Nem tudtok találkozni munka miatt, legtöbbször váltó műszak. Most szerda után legközelebb kedden lenne rá lehetőség, azután viszont egy hét múlva. Viszont kedden autós találkozó. Hogy érintene titeket ha inkább oda menne, mint veletek lenne? Vad idegen emberek között. Ti, hogy reagálnátok? Az sem jó ha miattam nem megy. Akkor bűntudatom lenne. Ha elmegy, nem én vagyok a fontos. (Amit amúgy sem érzek, nem érzem, hogy fontos lennék)

2017. okt. 25. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem zavarna, ha kihagyná a találkozást, hogy egy hobbival kapcsolatos eseményre elmenjen. Kétlem, hogy minden héten lenne ilyen találkozó, én meg röhögve kibírnám, ha lefúj egy alkalmat emiatt.

Viszont ha ennyire gyenge lábakon áll a kapcsolat, akkor egyáltalán mi értelme szenvedni benne? Éltem távkapcsolatban, 2-3 hetente vagy annál is ritkább találkozásokkal, mégse éreztem azt, hogy gyenge lábakon áll csak azért, mert ritkábban tudunk találkozni.

2017. okt. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Tényleg gyenge lábakon állhat a kapcsolat, ha nem töktermészetes, hogy együtt mentek az autóstalálkozóra.
2017. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Dolgozom kb fél 4-ig. Így esélytelen, hogy én is menjek. Teljesen másik irányba lakom onnan kb 70 km-re.
2017. okt. 25. 17:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor voltam a te helyzetedben. És mindig a rossz döntést hoztam: megsértődtem és hisztiztem, így nem ment ahova akart hanem velem volt. Akkor örültem, most pedig ott tartunk h szinte gyűlöl engem és nem ad esélyt h bebizonyítsam h meg tudok változni. Ne kövesd el azt a hibát te is h túl erősen próbálod magadhoz láncolni, mert pont ezzel üldözöd el.
2017. okt. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, legyen már egy kis fantáziátok! Megoldás A verzió: fél 4re érted robog a lovagod, és vágtattok a bulira. Fél5-5re odaértek. Gondolom eltart estig vagy hajnalig a mulatság, nem? Megoldás B verziò: elmegy a barátod az autós bulira, és eljön onnan úgy, hogy estére odaérjen hozzád. Az egész éjszaka a tiétek.
2017. okt. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!