Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tud kezelni a barátom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud kezelni a barátom, ha találkozunk. Miért?

Figyelt kérdés

Távkapcsolat. Hetente találkozunk(péntektől vasárnapig).

Amíg nem vagyunk együtt minden pillanatban elmondja, mennyire imád, hiányzom neki, szeret, és rengeteg programmal áll elő. Napi 7x hív(ő engem és nem én őt). MAJD ELJÖN a találkozás napja. Rideg, bunkó, alig ad egy csókot vagy egy ölelést, és ott köt belém, ahogy tud. AMINT elválunk, már hív telefonon, hogy ő nagyon imád és hiányzom neki. 2 éve vagyunk együtt, és ez egy éve így megy. Élőben például idegesíti ha hozzábújok, aztán ha már nem vagyunk együtt akkor telefonban azt mondja, hogy alig várja, hogy hozzábújjak. Rákérdeztem, hogy miért van ekkora ellentmondás a viselkedésében, de szerinte nincs.

Hogy lehetne ezen javítani egyáltalán?


2017. okt. 25. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak akkor van ád szüksége amikor egyedül van. És az is lehet hogy nem te vagy neki a megfelelő csak azért van veled hogy legyen kivel beszélgetnie amikor egyedül van és magányos.
2017. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem hagyd.
2017. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogy lesz ebből így összeköltözés? Szerintem azt már te sem bírnád ezek alapján.
2017. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmit nem tapasztal a saját viselkedéséből az nagy baj.. Én azt mondom vagy beszéld ezt meg vele mégegyszer és kérd,hogy változzon. Vagy azt is megpróbálhatod,hogy elhagyjátok egy hétre a távbeszélgetést. Csakis azon az egy nap találkán kommunikáltok (ez lehet akár egy teszt). Bár ha nem változik szerintem ez halott ügy.. egyébként nagyon furcsa ügy.
2017. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Csak simán más a szeretetnyelve.
2017. okt. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez ilyen tehetetlen dac. Rossz lehet neki, hogy távl vagy tőle, totál be van indulva a hiányodtól, amikor meg ott vagy előtte, rád zúdul az addig tapasztalt negatív érzéskavalkád, mint hiány, szenvedély stb. és így csapódik le sajna. Vagy csak infantilis. Válassz!
2017. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sztem nem szerelmes ha az lenne akkor amikor talàlkoztok akkor megölelgetne meg folyamatosan éreztetné hogy mennyire fontos vagy neki.Ez sztem a részéről kinlódàs van neki vki ha kérdezik hogy van e csaja akkor legalàbb azt tudja mondani hogy van.
2017. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha egy éve ez megy és neked ez nem jó, miért vagy vele?
2017. okt. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én elhagynám. Így is alig találkoztok (bár a heti három nap tök normális "távkapcsolatban"), akkor meg tök paraszt.


Hát szórakozzon mással, vagy mondja el, mi baja van.

2017. okt. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi valóban! távkapcsolatban éltünk - 1000 km, háromhetente tudtunk találkozni -, de alig vártuk, és első nap pl. ki sem keltünk az ágyból.


Szeretkeztünk, beszélgettünk, szeretkeztünk, filmeztünk, stb.

Már összeköltöztünk, és most is rengeteget beszélgetünk, nem szarunk a másikra, és bunkózunk.

2017. okt. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!