Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy néz ki vége egy 6 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy néz ki vége egy 6 éves kapcsolatomnak. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Persze nem az a kérdés, hogy van-e értelme az életnek ezután, stb. Tudom túl leszek rajta, de addig? Nagyon szeretem őt, és bár nagyon haragszom rá most, és csalódott vagyok, tudom, hogy nagyon nem lesz egyszerű. Elváltam, volt ezen kívül is egy hosszabb kapcsolatom, és ez is tönkrement. Persze magamban is körbe kell néznem, én mit csináltam rosszul, de azt hiszem sokkal többet eltűrtem neki, mint amit valaha gondlltam, hogy eltűrök majd bárkinek is. A szakítást nem mondtuk még ki, de tudjuk, érezzük nincs tovább. Nagyon magamba tudok roskadni. Nálam sajnos nem működik, hogy foglaljam el magam mással, mert csak erre tudom gondolni. Valami ötlet, tapasztalat?

#Szakítáy
2017. okt. 25. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Az idő helyre tesz pár dolgot Kérdező. Most még egy ideig nehéz lesz...
2017. okt. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Írnál kicsit többet? Miért haragszol rá? Menthetetlen a kapcsolat?
2017. okt. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mièrt lett vège ?? Roskadj csak nyugodtan magadba..minden lezárt kapcsolatot meg kell gyászolni..
2017. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!