Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

A párom kb már egy éve (vagy több) annyira megváltozott. Mintha nem is az lenne akivel megismerkedtem. Nem hagyja hogy az én akaratom érvényesüljön , és leginkább csak az érdekli amit ő akar. Azt hiszi neki joga van mindenhez (pl az apámról, unokatesomrol úgy beszélni ahogy ő akar) én a családjáról egy rossz szót se szólhatok mert kiakad. (Én is megszoktam védeni a családom, csak őt ez kevésbé érdekli) Általában a legkisebb dolgon is képes kiakadni. (Pl nem sapkát adok a lányunkra csak fül védőt).Probaltam erről beszélni vele elég sokszor de ha olyan kedve van "nem is kicsim" ha pedig olyan "jól teszem" így hat elég sokat veszekszik. Ezek miatt már én sokszor figyelmeztettem hogy én ezt nem fogom bírni hosszú távon és elfogunk költözni (a lanyunkal). Erre ő mindig lenyugszik, valamivel kedvesebb lesz és azt mondja h nem költözhettek el. De pár nap múlva megint idegroncs, és megint kiakad mindenen. És hogy ő ilyen így én is egyre feszültebb vagyok és kezdek "átváltozni" olyanná mint ő. Ebből kifolyólag pedig meg több a veszekedesunk. Kicsit felek elköltözni, mert a nagymamamhoz kellene mennem (ő nevelt kiskorom óta) őt pedig nem akarom terhelni "magunkkal" meg elég kicsi ott a szoba (a gyerekágy sem férne be szerintem).

Egyébként nem mindig ilyen a kapcsolatunk, néha el vagyunk és tök jókat beszélgetünk. Szeretem őt,(ő is engem, másképp hagyna elköltözni?!) ezért is vagyok ennyire bizonytalan.

Ti mit tennetek a helyemben?

Legyszives ne írjatok negatív/megnező kommentet, így is elég ramatyul vagyok! Köszönöm!



2017. okt. 25. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Olvass kicsit a témában.

Keress rá ilyenekre, hogy bántalmazó párkapcsolat, meg nárcisztikus személyiség.

Mennyi a hasonlóság?


Nem fog megváltozni. Illetve visszaváltozni nem fog. Nem lesz jobb.

A helyedben mégis megpróbálnék egy kicsit a nagyinál ellenni, amíg nem állok saját lábra. Esetleg beszélj vele (ha már ott laktok), hogy ha az együttélés nem gond, csak a hely kicsi, akkor közös erővel költözzetek nagyobba. Neked is jó a segítség, később neki is nagy szüksége lehet rá.


Sv

2017. okt. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Olvastam a témában és sajnos van hasonlóság.

2017. okt. 26. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!