Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sóher férfival mit lehet tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sóher férfival mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején még nem volt ilyen, az évek során viszont már odáig jutottunk, hogy ha 10 ezrest kér valamire, és nálam csak 20-as van, nem adja oda a visszajárót, amint felváltotta, és ha egy kis idő elteltével finoman szóvá teszem, hogy valamit elfelejtett, jön a kirohanás, ordítozik, sérteget, hogy én is csak le akarom húzni.

Aztán fél óra múlva mentegetőzik, sajnálja, elnézést kér, és önként visszaadja a pénzem. De ezt minden egyes alkalommal eljátszuk úgy, hogy jóval többet keres nálam.

Valahol én is hibás vagyok, a kapcsolatunk elején nem kicsit elkényeztettem, majdnem egy millió Ft-tal támogattam ilyen-olyan dolgokban (lakbér, ruházkodás, egyéb kiadások) 2 év alatt, mert akkor én álltam jobban anyagilag, eszembe sem jutott, hogy nem szabad ennyire elkapatni valakit.

Barátoktól tudom, hogy nem volt mindig ilyen. Az utolsó exe miatt telt be nála a pohár, aki mindent vele fizettett, eltartatta magát, hisztizett mindenért.

Na, az exe azóta mást húz le anyagilag (tényleg), én meg próbálom valahogy helyrehozni a (mindenbizonnyal)lelki sérült páromat, de 4 év alatt se tudtam neki bebizonyítani, hogy nem minden nő élősködő, csak mert egy kb csődbe vitte.


24n, 30F


2017. okt. 29. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"de 4 év alatt se tudtam neki bebizonyítani, hogy nem minden nő élősködő, csak mert egy kb csődbe vitte. "


Most ő az.

Kell ez neekd?

2017. okt. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont rajtad élősködik egy kamu szöveggel hogy az ex kihasználta. Nagyon sok ilyen nő van, ettől nem lesz lelkisérült valaki, max szegény. Egy ilyen kapcsolatban nem tudnék élni.
2017. okt. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Iktassátok be kommunikációt.
2017. okt. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

Tudsz küldeni a pasidról egész alakos képet, és egy közelít az arcáról?

Kíváncsi vagyok, mennyire kell jól kinézni, hogy 4 évig ilyen szinten elnézte egy nő, hogy megalázzák és kihasználják.

A farka gondolom színarany.

Te meg valami 230 kilós zsírdisznó lehetsz, ha fizetned kell a faxért.

2017. okt. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, te barom -.-

Értem, mire akarsz kilyukadni, de még mindig inkább vele, mint veled (ha férfi vagy, ha nő, akkor ezt a részt hagyd figyelmen kívül). Semmi jogod sértegetni és személyeskedni.

Igen, biztosan 230kg-s zsírdisznó vagyok, akinek fizetni kell a fszért, igen. Most majd jobban alszol?

2017. okt. 29. 15:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy fillért nem adtam/adnék neki.. már rég otthagytam volna.
2017. okt. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!