Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos hogy kiakadtam? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy kiakadtam? Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

1.babánkat várom aki 1 évet váratott magára, 8 hetes vagyok. Gyakran görcsölgetek szóval pihennem kéne.

Tegnap párom kitalálta hogy mivel a vakolat kezd lejönni a konyhába, fessük ki. Mára szerzett festéket, megebédeltünk és neki akart állni a festésnek. Gondoltam a konyhából segít kipakolni de nem. Közben parancsolgatot hogy ezt oda rakjam, azt ide stb. Elegem lett, közöltem hogy csinálja ő, rosszul vagyok de elkezdett velem kiabálni a gyerekek előtt (testvéreim itt vannak őszi szünetre), lehordott mindennek. Mondtam neki el lehet itthonról takarodni, de nem mert ez az ő háza..Most 1 hétig külön alszunk..

Ti mit tettetek volna?

Sose volt ekkora vitánk csak kisebb nézeteltérések..

Nagyon félek hogy tönkre fog menni a kapcsolatunk :((


2017. okt. 29. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a félelmed.. Tönkre fog sajnos.
2017. okt. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi gyökèr a párod!
2017. okt. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnos borítékolható. Állj meg egy gyereknél, mert könnyebb vele új életet kezdeni, ha úgy alakul :(
2017. okt. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
azta, de gyökér . Az én párom is kitalálta, hogy fessünk ki, de nekem annyi volt ebből a dolgom, hogy megmondjam, milyen színt szeretnék a szobákba?
2017. okt. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Azóta megbeszéltétek? Lehet akármekkora a vita, ha utána tudtok róla beszélni és tovább tudtok lépni, akkor nincs veszve semmi.


Nem tudom melyikőtök makacsabb, ha esetleg te, ezt ilyenkor félre kell tenni. Igenis oda kell bújni a másikhoz és elmondani, hogy oké, ez megtörtént, de kérdés: bárki komolyan gondolta amit akkor mondott? Az esetek többségében a válasz nem lesz. Ha meg valaki mégis igent mond, akkor pedig tudatosan neki kell állni az ilyen helyzetek megoldására. Bárhogy.


Ha ezek alapján derül ki, hogy mégsem működik a dolog, akkor bocsánat hogy ezt mondom, de inkább ilyenkor derüljön ki, hogy ketté válhat az út, mint akkor amikor már több éves a gyerek és csak azt látja, hogy anya-apa veszekszik.. Majd jön a trauma ami sok negatív dolgot hoz a gyerek életébe.. Öcsém így járt. Dührohamai lettek a válás után.


Amíg nem tudtok a dolgokról nyíltan, játszmák nélkül beszélni, addig nincs stabilitás.

2017. okt. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


Nem ismerem a párod, nem tudom milyen az életetek. Csak is te láthatod azt, hogy valóban ilyen gyökér-e vagy csak egy feszült napja volt, bármi..

Mert tény, hogy ez egyáltalán nem empatikus viselkedés. Sőt.. Nem is csak az empátiáról van szó..

2017. okt. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azóta nem szólunk egymáshoz..

Sosem volt ilyen. Mindig is ő volt a nyugalom. Én kattogok, agyalok dolgokon. Én vagyok a feszültebb. De most :/

2017. okt. 29. 16:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Úristen, ekkora parasztot. Jól beválasztottál.
2017. okt. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én csomagostul dobtam volna ki. Ennyi. Vissza ne fogadd!
2017. okt. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tegnap megtudtam anyukám kórházba került, este bőgtem egy sort. Aztán már bújt és ma reggel is de mondtam hagyjon békén. Megbeszéltük, bocsánatot kért, rájött hogy hibázott, és többet nem fordul elő. Mondtam neki mégegyszer ilyet csinál nem leszek az élete része. Ezután meg majdnem sírt...
2017. okt. 30. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!