Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a párod nem hinne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a párod nem hinne benned?

Figyelt kérdés

Azaz kételkedne a képességeidben, nem hinne benned feltétel nélkül.

A párom másodállásban recepción dolgozik egy hotelben. Nincs ilyen irányú végzettsége, ismerős által került be, aztán beletanult, most már adminisztrátori feladatokat lát el, a kollégák is hozzá fordulnak, ha valamiben kérdésük van, segítség kell, ellenőrzi a többi alkalmazott munkáját...

Nemrég kolléganőt kerestek olyan kikötéssel, hogy beszéljen folyékonyan legalább 3 nyelven (vagy még több), értsen alapszinten a számítógéphez, és ennyi.

Amikor megkérdeztem, miért ne lehetnék én, hiszen szintén több nyelven beszélek, és az ő révén a főnöknő is ismer.

Megkaptam, nem zúdítaná rám azt a rengeteg stresszt, amit őt ott napi szinten éri, illetve kétli, hogy erélyesen fel tudnék lépni a takarítónők ellen, akik sokszor felületesek, nekem visszabeszélnének csak, vagy kinevetnének, mert fiatal is vagyok, nem is dolgoztam még ilyen helyen, és nem is az a típus vagyok, aki képes hangosabban rászólni valakire, vagy utasítgatni, az meg kell, ha mások munkáját ellenőrzöd.

Amin a legjobban kiakadtam, az az, hogy bár az állás 1700€ nettóért van meghirdetve (heti 30 óra), én maximum csak 1000€ nettót kapnék, mert ismer a főnöknő, és ismerőssel szemben sokkal többet megenged magának az ember. Úgyhogy nem is ajánlotta be más ismerősét se, idegent vettek fel, egy 25 éves lányt.


Azóta is ki vagyok borulva, hogy mi ez, hogy másnak többet fizetnek ugyanazért, csak mert ő idegen, illetve a saját párom, aki ugyancsak ismerős útján került be, ellene van, hogy protekció alapján vegyenek fel embereket. És még csak el se hiszi, hogy tudnék gondolkodást igénylő munkát végezni, holott egyetemista vagyok


23l, 30F


2017. okt. 29. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:

A pasi helyébe én se vettelek volna fel, de még ha fordított lenne a szerep, akkor se, csupn azért, mert egy kapcsolatra rámehet ha együtt dolgoznak. Nem egézséges, ha egésznap együtt vannak, még vagy sokáig. Kell a különlét.


Máskérdés, hogy nem úgy közölném, ahogy barátod tette (vagy te élted át). Bizonyítsd be az ellenkezőjét, és legközelebb, majd barátod nem lesz ilyen. mindenesetre szebben is előlehet adni. Hgyj magadban!

2017. okt. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fordítok akkor neked: egészségtelen 0-24-ben egymásban lógni. Ha ezen ennyire megborulsz, akkor simán igaza is lehetett a barátodnak. Magadtól is be kéne látni azt, hogy 2 (elvileg) felnőtt embernek meg kell legyen a saját kis magánszférája ugyanúgy, valaki szeret a másikba bújni, valaki meg nem. Ő az utóbbi.
2017. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha nem hinne bennem, nem lenne a párom

ha nem hinnék benne, nem lenne a párom

2017. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem akarnék az ő hátán melóhoz jutni, kezdetnek. Gáz.
2017. okt. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En utalom ezt a beajanlgatosdit. A volt ferjemet beajanlottam, felvettek, jött a hiszti, hogy igy nem jo meg ugy nem jo. En meg gyöztem nyugtatni, hogy ne mondjon fel ket nap utan.

Igazabol eleg sok az eselye, hogy rosszul jössz ki a dologbol. Ha nem felel meg az illetö, neked borzasztoan kellemetlen a dolog. Ha gyorsan felmond neked kellemetlen. Keressen mindenki maganak allast. Masreszt ha közvetlen kollegak vagytok lehetnek munkaügyböl kifolyo surlodasok, amik nem tesznek jot egy kapcsolatnak. Ha helyreteszitek egymast azert nem, ha egymasta szokltok azert nem. Pluszban a te tetteid befolyasoljak valahol az ö megiteleset is. Hiaba mondod, hogy nem. Ö szereti a munkahelyet es nem akarja kockaztatni, ilyen egyszerü.

2017. okt. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem hitkérdés: a párod valószínűleg ismeri a mentalitásod, illetve a képességeid. És persze a munka követelményeit is. Valószínűleg úgy gondolta, hogy utóbbiaknak nem felelsz meg.

(Egyébként... hogy itt borulsz ki - ahelyett, hogy prompt leugattad volna a fejét -, azért még számomra is azt jelenti, hogy nem lehetsz valami keménykezű, konfrontatív típus.)


Viszont ezt a bérkérdést nem értem: ha az elvárt szintet hozza az ember, akkor nem igazán van helye ilyen fizetésbeli különbségtételnek. (Ha meg nem hozza, akkor úgy is kirúgják, ugye...)

2017. okt. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!