Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit gyerekes lenne a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit gyerekes lenne a barátnőm?

Figyelt kérdés
19 éves a barátnőm,nagyon imádja ezeket a vámpíros dolgokat,csak egy ideje rájött hogy ő is vámpírosat játszik hogy mögém lopózik és harapdálja a nyakam,az elején még szórakoztatónak találtam,de mára már kicsit sok,mert néha már nagyon durva és erőszakos.Mondanám neki,de alapvetően iszonyat érzékeny és megbántani se akarom.Kicsit későn érő típus lehet ?
2017. okt. 29. 19:26
 1/7 Modeler ***** válasza:
85%
Ehh... Harapj vissza, nézd meg Neki hogy tetszik a dolog.
2017. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Megtörténhet, azért még csak 19 éves.=) Viszont lehet hogy mindig ilyen bohókás marad. Én a helyedben megpróbálnám vele megbeszélni. Ha nem érti meg, akkor még gyerekes.
2017. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha megkérnéd,hogy kicsit erotikusabban harapjon? Azzal mindketten nyertek.


Egyébként nem biztos,hogy gyerekes. Mindenkiben van egy bizonyos infantilizmus valamilyen téma iránt.

2017. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis játékba senki sem hal bele...

Egy felnőtt sem.

Néha meg kell pihenni, és hülyéskedni egy jót. :)


22/N

2017. okt. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Óvoda
2017. okt. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki 19 éves, még nem lesz felnőtt (az csak egy életkor, a felnőttség meg egy bizonyos fokú érettség)


Attól, hogy játszik, még nem lesz gyerekes, maximum te nem vagy elég játékos, te nem szereted az ilyesmit, és nem illetek össze.

2017. okt. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rohadt aranyos :D én 25 éves vagyok és kiskutyát szoktam játszani és úgy harapdálni a férjem. Imádja :)
2017. nov. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!