Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek van együtt velem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek van együtt velem, ha nem szeret?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy fontos vagyok, de azt sosem mondta, hogy szeretne is. Atr se tudom h viselkedik egy szerelmes férfi.
2017. okt. 29. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
A kérdés itt igazából az, hogy te miért vagy vele?
2017. okt. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%

Minden szerelmes férfi máshogy viselkedik, mindenkinek más a szeretetnyelve. De ha nem kommunikáltok egymással igazán, akkor sosem fog kiderülni, mi a helyzet! Lehet, hogy szeret téged, csak nem szavakban szokta kifejezni. Lehet, hogy ahogy kifejezi, azt te egyszerűen nem tudod detektálni. Kérdezz rá konkrétan, hogy mit érez irántad, szeret-e téged! Beszélgessetek arról, kinek milyen igényei vannak, miből érezné azt, hogy a másik szereti őt!


Persze az is lehet, hogy valóban nem szerelmes, akkor viszont tényleg az a kérdés, hogy minek vagytok még együtt.

2017. okt. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Sok férfi él az ingyen dugásért bármit filozófia szerint. Meg a "legalább van valakim" is gyakori ok.
2017. okt. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tőle kérdezted? Mióta vagytok együtt? Korotok? Ennyi infóból itt senki nem tud válaszolni...
2017. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ő tiszta lapokkal játszik. Megmondta, hogy nem szeret, gondolom azért van veled, mert az időt jó elütni veled.


A kérdés, hogy ezek után te miért vagy vele?

2017. okt. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ingyen szexért van veled :D ne legyél már ennyire unlucky... Szeretem amikor a nők nem veszik észre a "kivilágított táblát akkor sem amikor a szemük előtt van"
2017. okt. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legalabb 3 lyuk van rajtad, amit be tud tomni. Ez a legbiztosabb.
2017. okt. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Azt mondja, hogy fontos vagyok, de azt sosem mondta, hogy szeretne is."


Mér', neked külön ki kell jelenteni, másképp nem is veszed észre? Vagy hogy?


Egyáltalán... figyelsz te a párodra?

2017. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!