Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ennyi kommunikáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ennyi kommunikáció egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ez az első kapcsolatom, nézzétek el, ha idiótaságokat kérdezek de a barátommal a kommunikációnk nagyon kevés, és nem tudom, csak szerintem az, vagy valóban.

Egy héten egyszer tudunk találkozni vagy két héten egyszer. Telefonon nem beszélünk csak ha én hívom őt. Meg szokta ígérni hogy visszahív de ha nem juttatom eszébe napok múlva sem teszi meg. Chatelni szoktunk de az is annyira gyatra, hogy mostanság pl 4 napja 1db szó volt mindössze amit írt miközben én ki voltam borulva mert olyat csinált ami rosszul esett, csak mert neki jobb volt úgy. Azóta nem válaszol. És mégis úgy érzem nekem kellene bocsánatot kérni mert elszúrtam valamit...

18/l



2017. okt. 29. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális. Már csak azért sem mert te többet igényelnél. Nem lenne azzal gond, ha a pasi nem igényeli a folyamatos csevegést, a gond akkor van ha a nő meg igen. És lehettek mindketten jó emberek, de nem vagytok egymáshoz valók. Próbáld meg megbeszélni vele, mert ez csak konfliktust fog szülni.
2017. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem normális
2017. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy normális.


Vannak akiknek ez így jó, másoknak meg édeskevés.


A kérdés nem az, hogy normális e vagy sem, hanem az, hogy neked elegendő e. A jelek szerint nem.

Innentől kezdve teljesen mindegy, hogy ez normális vagy sem, beszélj vele, és ha nem lehet, ha eltér az igényetek, akkor keress olyat, akivel összeillesz ezen a téren is.

2017. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze mindenkinek más a normális, de az hogy egy vita után napokig nem akarok a másikról hallani, vagy a büszkeség miatt nem írok neki, az szerintem semmilyen kapcsolatban nem normális. Ahol szerelem van, ott mindig érdekel a másik, napi szinten többször eszembe jut, tehát nem felejtem el felhívni stb.
2017. okt. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4: nem voltunk ott a vitánál, ki tudja, hogy ki, és miért sértődött be.


A probléma semmiképpen nem a konkrét egyszeri vita, hanem az, hogy a standard állapot is az, hogy nagy ritkán összefutnak, néha telefon, ha a lány már nagyon magányos.


Ha mindkettőjüknek komfortos lenne ez, akkor semmi gond (tudok ilyen párt, mindketten sportolnak rengeteget, barátok/barátnők, mellette kb hetente találkoznak). Nekik jó ez így.


A kérdezőnek meg nem jó. Akkor gondolkozni kell, beszélni, változtatni.



Mellesleg kérdező: biztos vagy benne, hogy nincs neki más? Mert egy kicsit olyan az egész, mintha részedről csak ő létezne mint férfi, részéről meg igazából mindegy. Hidd el, van még sok férfi, keress olyat, akinek te kellesz

2017. okt. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ebbe őszinténszólva bele sem gondoltam #5-ös. Nem vagyok féltékeny tipus bár nincs sok önbizalmam. Mégis valahogy alapvetőnek veszem hogy megcsalás kizárt dolog. Inkább szakítson akkor.

Próbáltam vele beszélni nem is olyan rég, hogy nekem ez így szar és azt mondta neki is...kb ezzel el volt intézve, ugyanúgy nem erőlteti meg magàt. Megértem azt is hogy fàradt vagy dolgozik de az milyen mikor szabadnapos és napokig nem válaszol pedig megnézi és fontos lenne.

2017. okt. 29. 20:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok látnok, nem ismerem a párod. Lehet, hogy nem megcsal, csak simán magasról tesz az egészre, ha ott vagy jó, ha nem vagy ott nem jó.


Volt nekem is ilyen nő az életemben, utána fogadtam meg, hogy csak és kizárólag olyan nővel járok, akinek én kellek, nem pedig csak elvisel, ha unatkozik (ott sem volt más a lánynak, egyszerűen nem volt meg a kellő vonzalom részéről).


Nem akarom azt tanácsolni, hogy szakíts, azt viszont mindenképpen, hogy változtass. Ha a barátoddal közösen, akkor vele, ha egyedül, akkor egyedül, de ezzel így nem leszel boldog az világosan látszik, ez nem elég neked.

2017. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"ha ott vagy jó, ha nem vagy ott nem jó."


jav: ha nem vagy ott, az is jó

2017. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez még szerintem sem "normális", pedig én aztán tényleg keveset beszélek.
2017. okt. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!