Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg én vagyok a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
A parommal hat éve vagyunk együtt, minden klappol köztünk kivéve a szexet. Az is nagyon jó amikor van köztünk, de nagyon ritkán szexelunk. Három hetente egyszer de akkor is általában én kezdemenyezek. Sokat dolgozik és fáradt tényleg sokat dolgozik tényleg fáradt lehet, de azt érzem hogy mar nem kíván engem vagy nem tudom.pedig nem hiztam adok magamra 160 cm vagyok 47kg. Próbáltam vele megbeszélni de mindig vita lesz kettőnk között meg azt kapom hogy kiakadok amikor nem kapok fszt a pcsmba. Nem szeretnék szakítani vele mert nagyon szeretem ő is engem megcsalni meg végképp nem csak nem tudom már mit csinaljak
2017. okt. 29. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Mindig ilyen kevés volt a szex, vagy csak mostanában?

Ha csak mostanában akkor fogadd el, hogy fáradt.

Ha mindig ilyen volt, akkor ő ilyen, hogy nem igényli a szexet.


Olvass könyveket, az mindig felvidítja az embert. :)

2017. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen rossz megközelítés ez a "ki a hibás". Senki sem hibás. Van egy problémátok, amit közösen meg kell oldani. A fáradtság, kimerültség tényleg libidógyilkos dolog. Ami elgondolkodtató, a "kiakadsz, ha nem kapsz fszt a pcsdba".Ha ezt tényleg ebben a stílusban adta elő, akkor én nem lennék olyan biztos a szeretetében. Nem veszi komolyan a problémádat, tiszteletlenül beszél veled. Biztos, hogy jó választás egy ilyen ember?
2017. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Persze. Mindig az a hibás, aki túl sokat kér a másiktól.


Oldd meg magadnak.

Vagy keress egy szeretőt.

Vagy beszéljétek meg a munkahelyváltást/munkaidőcsökkentést.


Így hirtelen ennyi jut az eszembe.

2017. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!